odmita spolupracovat

1938
10.6.08 08:13

odmita spolupracovat

Ahoj holky, chci se zeptat, zda se to nekomu nestalo, jsem matka zacatecnice, tak nevim.. Chodime s Tomikem na rehabilitace, jsem spokojena, protoze mi tam lecos ukazou. Pred 14 dny se Tomik krasne otacel na bok a tak jsme vsichni rikali, to je otazka par dnu, kdy se bude pretacet. Jenze on se najednou zasekl. Kdyz uz jde za hrackou, tak jak se ho dotknu, tak se cely zatvrdi a vrati se na zada a nadava. Pak uz ho hracky nezajimaji a vlastne nic. Nechapu, proc se najednou takhle obratil a nechce.. Zuby mu nerostou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mišuna
10.6.08 10:03

Ahoj,
my jsme třeba se synem cvičili Vojtovku skoro rok a pokroky byly vždycky skokem, dva měsíce se třeba nic nedělo, na rehábce se ptali už dělá tohle? a tamto? a já jen kroutila hlavou a bylo mi všelijak a pak během týdne uměl všechno najednou i něco navíc …někdy to zas vypadalo že se toho nového pohybu bojí…na rehábce se začal prvně plazit, měla jsem ohromnou radost…a doma několik dní poté ani náznak.
Jinak zuby a jakékoliv horečnaté onemocnění znamená většinou skok zpátky, ale to bys věděla. Nepíšeš co a proč cvičíte, ale třeba je to podobná situace. tak ať se daří. M.

• Citovat
  • Upravit
1938
10.6.08 10:18

My jsme na rehabky zacali chodit, protoze pozde zvedal hlavicku, respektive ji nezvedal vubec. A uz jsme tam zustali a cvicime dal. Necvicime vojtu, jen proste cviky, aby se spravne vyvijel a posiloval spravne svaly. Kdyz jsme byli naposledy na rehabce, tak sestra koukala, protoze jsme za 14 dnu udelali vazne velky kus prace. Predtim se neotacel a ted se skoro pretocil. Jenze pak jsme prisli domu a Tomik se za hrackou neotocil na bok a ted vsechno bojkotuje. Napina nohy a nechce je pokrcit, abych s nim otocila. Pritom jsem na nej koukala o vikendu, ze vedle nej lezela hracka a on se za ni klidne prekulil na bok. Mozna to chce proste cas, zbytecne plasim, ale myslim, ze podobne veci resi kazda z nas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama