Odpolední školka Hradec - Pardubice

3941
28.3.16 23:14

Odpolední školka Hradec - Pardubice

Ahoj maminky,

prosím, nevíte, zda existuje v okolí HK nebo PCE něco jako odpolední školka? Já totiž pracuji v odpoledních hodinách (16-18, někdy i začínám dříve a končím později) a potřebovala bych pracovat po-čt, sotva vyzvednu dceru ze školky, doma jí předám babičce a mizím, napadlo mě, jestli neexistuje něco, jako odpolední školka. Abych se mohla dopoledne naplno věnovat jí a odpolko šla do školky. Hlídání sice mám vyřešené (zlaté babičky), ale jde mi o to, aby jsme měly čas na sebe a zároveň dcera chodila do školky. Poradí někdo nebo si moc vymýšlím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23091
29.3.16 08:19

Ahojky, myslím, že si „moc vymýšlíš“ :D Kdyby něco takového bylo, tak tady spousta mamin neřeší, že nemůžou mít odpol brigády, když nemají hlídání apod… Myšlenka zajímavá, ale myslím, že ani na městě by se nic takového neujalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3941
29.3.16 11:22

Já právě vím, že něco takového je v Praze, tak jsem si řikala, jestli třeba náhodou…Hradec taky není úplně malý město. Tak škoda, alespoň jsem to zkusila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23091
29.3.16 19:00

HK malý není, to máš pravdu, ale bohužel, spousta věcí tu ještě chybí… A nebo naopak přebývá díky našim super radním :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama