Odpolední spánek 3letého dítěte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Missy_X
4.12.13 16:09

Taky máme spáče :palec: je to úplně normální :palec:

  • Citovat
  • Upravit
862
4.12.13 16:11

Připojuji se k ostatním :-) syn 3roky dokáže spát i 4 hodiny po obědě…ale průměr jsou tak 2-3hod :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.12.13 16:20

@Alca99 nic, od roku a půl nespal po o vůbec. A pokud mi usnul, tak jsem věděla, že bude marodit :mrgreen: a mmchdm, bratrancovi děcka (8a5) spí po o doteď 2-3 hodiny, prostě ten spánek potřebují. Každé dítko je jiné, nedělala bych si s tím hlavu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
4.12.13 16:23

Zakladatelko, závidím, dcera nespí po obědě už od 2 let a ještě po 22 hodině si v pokoji hraje a zpívá.
Starší syn byl stejný, mladší byl spáč, jako ten Tvůj ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
114
4.12.13 16:23

No můžu ti jenom závidět… dcerce budou 3 v lednu a od června už po o nespí :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
4.12.13 16:25

Moje 3,5r spí po obědě tak 2-3× týdně, většinou párkrát kolem hodinky a pak jednou za několik spaní třeba 2h. Večer jde spát ve 20.30h, vstáváme kolem 8h. Kdybych měla jen jí, poobědový spaní zruším úplně, ale spí v pokoji s dvouletou a ta spí po obědě denně. Takže když se pak někdy stane, že mladší se ráno vzbudí dřív, vzbudí tím pak i starší. Mladší to ale po obědě dožene, starší už ne, takže občas padne po obědě za vlast, ale normální by pro ní už bylo nespat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
4.12.13 16:27
@martina.se píše:
A pokud mi usnul, tak jsem věděla, že bude marodit :mrgreen:

Přesně :lol:

Omylem jsem Ti klikla na profil ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.12.13 16:29
@laducha píše:
Přesně :lol:Omylem jsem Ti klikla na profil ;)

klidně si klikni, já se na svůj profil stejně nedívám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 16:33
@laducha píše:
Přesně :lol:Omylem jsem Ti klikla na profil ;)

Holky a proč se omlouváte, že se omylem koukáte na profil? Já tam někdy zajedu omylem někomu, ale někdy se kouknu jen tak. Vždyt tam každý stejně prd má. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2445
4.12.13 16:36

@Alca99
U nás se přes den přestalo spát právě kolem 3 let. Stačila hoďka přes poledne, aby pak řádil večer do 22 - 23h, takže jsme to polední museli odbourat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
4.12.13 16:44
@boball píše:
Holky a proč se omlouváte, že se omylem koukáte na profil? Já tam někdy zajedu omylem někomu, ale někdy se kouknu jen tak. Vždyt tam každý stejně prd má. 8o

Na profilu nemám nic, ale stejně mi vadí, že mi tam lidi koukají a pak přemýšlím, co tam jako chtěli najít :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 16:57

@laducha Fakt? mě to nevadí, to by mi muselo vadit i to, že někdo na mne kouká na lidech, a tam mám svůj ksicht :mrgreen: to je horší. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
363
4.12.13 16:58
@boball píše:
@arcanobacterium Páni,to tě lituji, to je zralé na odvar z makovic :mrgreen:

Heleď jako já si stejně moc nedáchnu mám doma ještě 7 měsíční děťátko, takže v tu dobu se stejně nenudím…takže asi tak:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 17:00

@Alca99 V sedmi měsících spinká taky ne? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30633
4.12.13 17:00

@boball Ksicht, pro dobro ostatních, nevystavuju nikde :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin