Odpolední spánek 3letého dítěte?

363
4.12.13 15:39

odpolední spánek 3 letého dítěte?

AHoj HOlky,

jak dlouho(časový interval) vám spalo vaše 3 leté dítko po obědě? Můj malý má v lednu 3 roky a spí mi ještě klidně 3 hodiny po obědě… někdy i déle.. Je zdráv, tak já nevím…večer usíná tak jak má v pohodě…
Díky, už mě to celkem rozhazuje, když takhle dlouho po obědě spí…doufám, že to není něčeho příznak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19200
4.12.13 15:40

Myslím že v pohodě, synovi jsou taky 3 a zrovna spí.. zatím 2 hodiny..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 15:42
@Alca99 píše:
AHoj HOlky,jak dlouho(časový interval) vám spalo vaše 3 leté dítko po obědě? Můj malý má v lednu 3 roky a spí mi ještě klidně 3 hodiny po obědě… někdy i déle.. Je zdráv, tak já nevím…večer usíná tak jak má v pohodě…
Díky, už mě to celkem rozhazuje, když takhle dlouho po obědě spí…doufám, že to není něčeho příznak…

je to příznak toho, že v pubertě bude chrápat do oběda :cert: Vlastní zkušenost, aby sis nemyslela, že rýpám ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
4.12.13 15:46

Taky spal ve 3 letech cca 2h, a spal by i teď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13073
4.12.13 15:47

.

Příspěvek upraven 04.02.14 v 08:42

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14871
4.12.13 15:47

@Alca99 malá bude mít v únoru 3 roky a má to podobně, někdy dá i dvě hodinky, ale v poslední době s opoledním spaním zlobí, některý dny už nespí, tak si myslím, že vynechá spaní zanedlouho úplně…fňuk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 15:50

@tamata Náš táta jak uvidí gauč tak ztvrdne. Mladej bude mít v dubnu tři a spí klidně i pět hodin. Holky spaly po obědě, než šly do školy dobrovolně a v té pubertě fakt chrněly do oběda, hrůza je tahat z postele.Dnes už mají tolik povinností, že už jim to moc nevychází, ale dovedou to pořád ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11689
4.12.13 15:51

@Alca99 malemu budou v unoru tri roky a spi taky cca 3 hodiny. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1598
4.12.13 15:52

Mě malá nespí po oběde od dvou let, naopak pětiletý syn stále spí po oběde, ve školce 2 hodky i dýl prý ho musí na svačiny budit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5575
4.12.13 15:53

Tak tuto diskusi jsem rozklikávat neměla :zed:. Můj 2-letý už odpoledne odmítá spát, večer ještě kolem 21-22h dělá kraviny a řve, že nechce spát a veškerá doporučení a knížky jak ho uspat na něj prostě neplatí. Občasně se budí kolem 3h ráno a nechce spát (to zrovna kojím mladší dcerku) a ráno vstává kolem 7h a hned skáče plný energie. Kde jí mám brát já, to fakt nevím.
@Alca99 Závidím a určitě je to normální :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
4.12.13 15:55

@arcanobacterium Páni,to tě lituji, to je zralé na odvar z makovic :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
4.12.13 15:58

Kluk za 2 dny tříletý většinou spí 2 hodiny. Ale když zrovna mám na odpoledne něco naplánovanýho, tak spí dýl :)

  • Citovat
  • Upravit
4099
4.12.13 15:59

Nas bude mit 3 roky ted o vanocich a spi kazdy den po obede ca. 2 hodiny. my ho ale chodime budit, aby nespal o moc dyl. pak se mu nechce vecer.

mame ted malinke miminko.
zajimave je, ze skoro-triletak pred porodem spal odpoledne jen obcas. jinak byl v posteli a mel narizeno „odpocivat“, spani jsme nenutili.
ted spi kazdy den. asi je to mimco velka zmena i pro nej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
4.12.13 16:00
@lucenka píše:
Kluk za 2 dny tříletý většinou spí 2 hodiny. Ale když zrovna mám na odpoledne něco naplánovanýho, tak spí dýl :)

jo to je klasika! :zed: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
4.12.13 16:01

Tři hodiny mi spí ještě i čtyřletá ;) Děkuju za to vyšším mocnostem každý den.
Ostatně její starší bratr spal ještě ve 22m 2× dennně 3 hodiny, ještě v pěti spal denně po obědě. MArně vzpomínám, co jsem dělala s volným časem :-)

je to normálmí, klid…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin