Reklama

Odpustily jste ex, když odešel za milenkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 15:46
Odpustily jste?

Ahoj, moc by mě zajímalo, zda jste exmanželovi nebo expříteli zcela odpustily, pokud od vás a od dětí odešel za milenkou.
Bojím se, že mě se to na sto procent nepovede nikdy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 11.02.17 15:51

Ne, nikdy. Ikdyž mi pak psal sms, jak byl blbý a sypal si popel na hlavu. Smůla, už bude žít s tím pocitem, že já mu určitě nikdy neodpustím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 15:54
@hudečice píše:
Ne, nikdy. Ikdyž mi pak psal sms, jak byl blbý a sypal si popel na hlavu. Smůla, už bude žít s tím pocitem, že já mu určitě nikdy neodpustím.

Chtěl se vrátit?

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 11.02.17 16:00
@Anonymní píše:
Chtěl se vrátit?

Ano, tákový chudinka, milenka ho odkopla, pak mi vypsával smsky, jaký byl blbý a byl by rád, kdyby vše mohlo být jako dřív, že já jsem nej a abych mu odpustila a kdesi cosi… takové ty kecy, abych jej vzala zpět, protože si neuměl vyprat fusekle. Tak jsem mu stručně a jasně odpověděla: „Že o muže, který mne odkopl jak kus hadru nemám zájem, a ne, neodpustím mu, a s tím pocitem třeba ať si i chcípne.“ Tím to pro mě haslo. Co vím, chudinka má teď alimenty na krku, z toho jedno adoptované dítě, dluhy. Co bych si s takovým chlapem počala? Kopnout do řiťky.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:02

Časem, až bych se vzpamatovala, bych se snažila mu to odpustit, abych mohla jít dál. Ale nevzala bych ho zpátky, protože už bych mu nevěřila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:06
@hudečice píše:
Ano, tákový chudinka, milenka ho odkopla, pak mi vypsával smsky, jaký byl blbý a byl by rád, kdyby vše mohlo být jako dřív, že já jsem nej a abych mu odpustila a kdesi cosi… takové ty kecy, abych jej vzala zpět, protože si neuměl vyprat fusekle. Tak jsem mu stručně a jasně odpověděla: „Že o muže, který mne odkopl jak kus hadru nemám zájem, a ne, neodpustím mu, a s tím pocitem třeba ať si i chcípne.“ Tím to pro mě haslo. Co vím, chudinka má teď alimenty na krku, z toho jedno adoptované dítě, dluhy. Co bych si s takovým chlapem počala? Kopnout do řiťky.

Tomu rozumím. Já to mám ale trochu jiné, prostě mám pocit, že mne bude vždycky mrzet, že nám to nevyšlo. Kdybychom neměli děti, tak bych se přes to přehoupla lépe, žádný z mých bývalých mi neleží v hlavě, ale otce svých dětí potkávat musím a jeho milenku taky… a vadí mi to. A přitom je to několik let, kdy jsme se rozešli.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 11.02.17 16:09
@Anonymní píše:
Tomu rozumím. Já to mám ale trochu jiné, prostě mám pocit, že mne bude vždycky mrzet, že nám to nevyšlo. Kdybychom neměli děti, tak bych se přes to přehoupla lépe, žádný z mých bývalých mi neleží v hlavě, ale otce svých dětí potkávat musím a jeho milenku taky… a vadí mi to. A přitom je to několik let, kdy jsme se rozešli.

To mám pocit, že už bude asi pořád. Vždy bude otcem dítěte ale můžu ti říct jedno. Můj otec měl taky milenku, taky jí vychoval její děcka na mě kašlal a byl tak zaláskovaný až jednou děcka vyrostly a milenka už jej nepotřebovala. Takže neboj, ten tvůj s tou svou milenkou nebude na věky, dneska vztahy nejsou „až do smrti“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj, moc by mě zajímalo, zda jste exmanželovi nebo expříteli zcela odpustily, pokud od vás a od dětí odešel za milenkou.
Bojím se, že mě se to na sto procent nepovede nikdy.

Já jo, ale trvalo to než emoce vyprchaly, mi byli mladí, vdávala jsem se a měla dítě v 21letech po třech letech vztahu, rok na to se manžel zamiloval jinde. Začatky byly krušné, ale pak jsem si začala užívat znovu svobodu a po čase našla super chlapa, lepšího než ten první. Teď je mi 40,mám skvělou rodinu, děti, muže a k prvnímu manželovi žádnou zášť už dávno necítím, když ho vidím i se divim, co jsem k němu kdy mohla cítit :roll: :D

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:30
@Anonymní píše:

Časem Tě to přejde.
Taky mě mrzel rozvod, pěkných pár let. Už je mi to jedno. Nebylo to kvůli nevěře a byla jsem to já, kdo se rozvedl.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 17:14
@Anonymní píše:
Bojím se, že mě se to na sto procent nepovede nikdy.

odpustíš ale nezapomeneš - mě to trvalo cca 3 roky
ted je to 5 let a je mi fajn - důležité bylo uvědomit si že ta nenávist a užírání se ubližuje mě a ne jemu

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7205 příspěvků 11.02.17 18:10
@jdukolem píše:
odpustíš ale nezapomeneš - mě to trvalo cca 3 roky
ted je to 5 let a je mi fajn - důležité bylo uvědomit si že ta nenávist a užírání se ubližuje mě a ne jemu

Nikdy se nechtěl vrátit? Máte spolu děti?

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 18:14
@Klopotkova píše:
Nikdy se nechtěl vrátit? Máte spolu děti?

ano máme dvě děti a ne vrátit se nikdy nechtěl protože v tom bylo jasné hned ode mě dané hranice - odejdi a pokud to uděláš není cesty zpět a on mě zná čili to neměl nikdy odvahu zkusit ;)

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:36
@jdukolem píše:
ano máme dvě děti a ne vrátit se nikdy nechtěl protože v tom bylo jasné hned ode mě dané hranice - odejdi a pokud to uděláš není cesty zpět a on mě zná čili to neměl nikdy odvahu zkusit ;)

Doufám, že si pohoršil :jazyk:.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 18:43
@Kobea píše:
Doufám, že si pohoršil :jazyk:.

a víš že ani nevím? paní jsem viděla jednou náhodou a nějaký extra dojem na mě nespáchala :think: ale já jí vadím fest to vím :P 8)

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:45
@jdukolem píše:
a víš že ani nevím? paní jsem viděla jednou náhodou a nějaký extra dojem na mě nespáchala :think: ale já jí vadím fest to vím :P 8)

To je jasný, že si pohoršil 8). A tak to má být :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama