Odpustit nevěru nebo jít dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 07:31
Odpustit nevěru nebo jít dál?

Omlouvám se za anonym, chodí tady rodina.
S přítelem jsme teď oslavily 10 let

Nebudu to moc protahovat, za cca měsíc máme odjet do zahraničí a tento víkend mi byl přítel nevěrný. V pátek mi řekl, že potřebuje čas na rozmyšlenou jestli to má smysl nebo ne, že se bojí jestli ho zase nenechám samotného v zahraničí ( nechala jsem ho tam 2×, vše mi odpustil).
Také mi řekl, že to prý bylo uklouznuti skrat, přitom sní a s jejími dětmi trávil celý víkend. Zná jí týden.
Citim se strašně ponizene, on je u rodičů já doma a nevím co mám dělat. Je pravda, že on mi taky odpustil spoustu věcí ( ne nevěru), a když se nepohadame tak mi je nepřipomíná.

Odpustit, odletět a začít nový život nebo ho nechat jít? Vím, že v zahraničí by mi to neudělal, budeme mít stejnou práci a máme i stejné koníčky.
Da se stím vůbec někdy vyrovnat, srovnat se a žít dál jako předtím?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 11.06.19 07:36

Už jsi tu diskuzi založila ne? Rady jsi dostala, co víc potřebuješ? Rozhodnout se musíš sama.

Monica28
Povídálka 19 příspěvků 11.06.19 07:41

Hned mi brinklo do oci, ze ji zna tyden a uz s ni i s jejimi detmi (!) travi vikend? :think: co ti rekl, kde je? Jsi si jista, ze ji zna fakt jen tyden?? Po tydnu nejake znamosti se preci neopousti dlouhodoby vztah, rekla bych, ze to neni u chlapu moc prirozene… jestli odpustit, to je otazka, kterou si budes muset vyhodnotit sama.je nevera a nevera.ulet anebo taky mnohem horsi “citova” nevera.asi nejdulezitejsi je ted zachovat chladnou hlavu, ty si uvedom, jak moc o nej stojis, zda jsi ochotna na to zapomenout, jit s nim dal a uz se k tomu nevracet…jeste pred tim byste spolu meli otevrene a narovinu mluvit, proc se to stalo, co mu ve vasem vztahu chybi atd…drzim pesti! :hug:

Lioness34
Závislačka 2660 příspěvků 11.06.19 07:47

Ono otázkou bude, zda on vůbec bude chtít být s tebou…
tady podle mě nejde moc o neveru a rozhodování… on neuletel s někým někde a neprosi te na kolenou aby jsi mu odpustila.

Bohužel po deseti letech kdy nemáte deti atd to moc na dobre vyhlídky nevypadá. On teď bude zblbly novým sexem i novou ženou…těžko říci co dal. Pokud mate společnou práci nejspis i bydlení atd v zahraničí, tak tam stejne teď musíš jet.

Uvidíš. Pro Tebe důležité nedolejzat a nechat věcem volný prubeh, netlacit atd a za další ve vztahu bude narušena důvěra což i když se k sobě vrátíte tak to potrva než se to spravi. Ale zcela jistě to bude běh na dlouhou trať:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 07:48

@Monica28 ano vím, že jí zná jenom týden sám mi to řekl. Prý byl celý víkend sní, potřeboval si vyčistit hlavu na nic nemyslet a stalo se to. Nejhorší je, že když jsme spolu o tom mluvily, tak ani jednou o mě nebojoval, ani jednou mi nedal city najevo :,(

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11599 příspěvků 11.06.19 07:48

Kolikrát o tom ještě budeš zakládat diskuze? Rady už jsi dostala, tak co myslíš, že se dočteš tady? Rozejdete se, bude vám oběma líp.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11599 příspěvků 11.06.19 07:50
@Anonymní píše:
@Monica28 ano vím, že jí zná jenom týden sám mi to řekl. Prý byl celý víkend sní, potřeboval si vyčistit hlavu na nic nemyslet a stalo se to. Nejhorší je, že když jsme spolu o tom mluvily, tak ani jednou o mě nebojoval, ani jednou mi nedal city najevo :,(

Ty jsi o tom mluvila s tou ženou? A co ti řekla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 07:53

@Lioness34 to je právě to co mě nejvíc zaráží, že mě neprosil, nedal city najevo. Řekla jsem mu když Ti odpustim rozejdes se sní a on mlčel. Potom mi do telefonu řekl, že si to musí promyslet, že má strach, že mu zase ublížím… Ale ani jednou o mě nebojoval

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 07:54

@terien ne mluvila jsem sním. Já ji neznám

Monica28
Povídálka 19 příspěvků 11.06.19 07:55
@Anonymní píše:
@Monica28 ano vím, že jí zná jenom týden sám mi to řekl. Prý byl celý víkend sní, potřeboval si vyčistit hlavu na nic nemyslet a stalo se to. Nejhorší je, že když jsme spolu o tom mluvily, tak ani jednou o mě nebojoval, ani jednou mi nedal city najevo :,(
.
Tak jestli nedal najevo city k Tobe, tak to nevypada moc dobre, jako jednorazovy ulet…taky otazka, jestli je k tobe fakt uprimny, protoze me se to nezda…ten udajny tyden znamosti…musi mit nejaky dlouhodobejsi problem, ktery vyustil v neveru. :(
Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11599 příspěvků 11.06.19 07:57
@Anonymní píše:
@terien ne mluvila jsem sním. Já ji neznám

Aha, takže mluvili, ne mluvily :zed: ty tvoje diskuse to děs běs, nedá se to číst.

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 11.06.19 07:58
@Martha03 píše:
Už jsi tu diskuzi založila ne? Rady jsi dostala, co víc potřebuješ? Rozhodnout se musíš sama.

To je tu teď asi v módě zakládat totožné diskuze každý den po dobu dvou týdnů :nevim:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 11599 příspěvků 11.06.19 07:59
@Anonymní píše:
@Lioness34 to je právě to co mě nejvíc zaráží, že mě neprosil, nedal city najevo. Řekla jsem mu když Ti odpustim rozejdes se sní a on mlčel. Potom mi do telefonu řekl, že si to musí promyslet, že má strach, že mu zase ublížím… Ale ani jednou o mě nebojoval

Třeba nemá o co, potom, cos mu předvedla

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 11.06.19 07:59

Nech ho být. Oba se chováte jak nevyzrálá telata. To už ti včera radili ostatní v původní diskuzi. Stačilo ji vyhledat a přečíst.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:00

@Monica28 je pravda, že já jsem mu taky hodně ublížila (nechala jsem ho samotného v zahraničí), komunikace vazla, vlastně jsem vůči němu nějak ochladla. Spíš když on mě prosil o komunikaci a city já jsem byla potichu a brala ho jako jistotu a o vztah jsem nepecovala… Je to i moje chyba
Teď jak to po sobě čtu tak se nedivím, že podlehl ženské se kterou mu bylo dobre

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama