Reklama

Odrážedlo Puky x First Bike

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bluemoon008
Nováček 2 příspěvky 13.04.18 12:16
Odrazedlo Puky x First Bike

Hezky den, prosim o radu… vybirame odrazedlo pro malou a vahame mezi Puky Learner Bike Medium LR M a Learner Bike Medium LR M Plus (Plus ma navic zvonek, stojanek a blatnik) - mate nekdo zkusenost? Pripadne pak jeste celkeve Puky x Firts Bike? Moc dekuji za zkusenosti.

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 13.04.18 12:50

@Bluemoon008 Ahoj, my vybrali FirstBike, líbilo se mi ze je pomerně lehký i s nafukovacími koly a má ruční brzdu (máme tu i kopečky), naučil se tu ruční brzdu používat poměrně brzy asi ve třech letech.

margarithka1
Povídálka 28 příspěvků 13 inzerátů 13.04.18 12:57

Mame first bike…blatnik, dokoupen kosik + zvonek a zdarma tehdy helma. Moc spokojenost, i kluci spokojeni. Drazsi, ale plast se neodre jako kov :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 13:25

My měli Puky LRM a také spokojenost, vhodné zj. pro menší děti, kterým je klasické odrážedlo příliš velké. Stojánek a blatník mi pro takto malé jezdce přijde zbytečný, akorát je to kolo těžší. Zvonek by se mohl dcerce líbit (nebo nějaký košíček na panenky :-)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 27.04.18 11:36

Mi měli Firs Bike a super, ta investice se vyplatila :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama