Odsávačka mléka z Aliexpressu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
410
14.9.21 20:31

Odsávačka mléka z Aliexpressu

Ahoj holky, má tu někdo zkušenost s jakoukoliv elektrickou odsávačkou mateřského mléka z Aliexpressu?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26357
14.9.21 20:34

No to bych asi neriskla, dávat si na sebe něco elektrického z Ali, to je sebevražda :D proč nekoupíš tady normální? Pojišťovna na to dává příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14310
14.9.21 20:46

Hlavne bych mela problem s pouzitymi plasty..A ted kvalitni koupis i za 1000..nerikej mi, ze z alo te vyjde lepe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
14.9.21 20:51
@Kriss Tina píše:
No to bych asi neriskla, dávat si na sebe něco elektrického z Ali, to je sebevražda :D proč nekoupíš tady normální? Pojišťovna na to dává příspěvek.

Píšu snad, že ji chci hned koupit? ;) zajímá mě jen jestli se tu třeba nenajde někdo se zkušeností, jelikož na Aliexpressu jsem našla dost kladných recenzí právě i z Česka, tak mě jen zajímá jestli se najde někdo i tady.. Samozřejmě, že o příspěvcích od pojišťovny vím, ale ten pokryje tak maximálně monitor dechu, který mi přijde mnohem víc důležitější než odsávačka, kterou i se muže stát třeba vůbec nevyužiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
14.9.21 20:57
@Králičice píše:
Hlavne bych mela problem s pouzitymi plasty..A ted kvalitni koupis i za 1000..nerikej mi, ze z alo te vyjde lepe..

S těmi plasty se mi to samozřejmě taky nezdá i přesto, že u všeho píšou BPA Free.. a cenově tedy opravdu vyjdou lépe než u nás, ale to samozřejmě neberte, že chci šetřit na tom. Zajímá mě opravdu jen jestli tu má s tím někdo zkušenost. ;) Jelikož českých kladných recenzí je tam opravdu mnoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat