Odstranění nosní mandle u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineTeruška85
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 15:51
Odstranění nosní mandle u dospělého

Manžel má již několik let opakované infekty horních cest dýchacích, po stěru téměř vždy vychází zlatý stafilokok a na jsou mu vždy nasazena antibiotika. Vím, že to není ideální, ale zkoušel to bez nich a potíže se zhoršovaly, tedy infekce postupovala níž, jednou měl už i bronchitidu, takže tento rok měl například troje ATB. Teď byl na ORL vyšetření a zjistili mu zvětšenou jednu nosní mandli a doporučili odstranění. Překvapilo mě, že tam bude ležet 3 dny v nemocnici, když u dětí se to provádí jako jednodenní zákrok a popravdě mám z toho trošku strach, má leidenskou mutaci navíc po úraze nemá slezinu a ledvinu, proto když má jít pod narkózu, mám obavy…A navíc si říkám, jestli je to řešení těch obtíží. Slyšela jsem že nosní mandle v dospělosti je rarita. Máte někdo zkušenost, děkuji

Reakce:
Ollik
Kecalka 244 příspěvků 15.11.18 20:59

Já jí mám taky a ano prý je to neobvyklé. Naštěstí mi moc problémů nedělá, takže odstranění stále odkládám. Ale mě teda říkali, že mi to zabere snad max den… No, možná si ji tam chtějí nechat na pozorování.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >