Oholený penis

Anonymní
18.5.21 08:14

oholený penis

Ahoj, můj partner si včera poprvé oholil penis, když jsem se ptala proč, říkal, že chtěl změnu. Dost mě to překvapilo, nikdy se neholil, vždycky si holil jen vousy. Holí se vaši partneři tam dole?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9772
18.5.21 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj, můj partner si včera poprvé oholil penis, když jsem se ptala proč, říkal, že chtěl změnu. Dost mě to překvapilo, nikdy se neholil, vždycky si holil jen vousy. Holí se vaši partneři tam dole?

Jednou za čas ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64467
18.5.21 08:16

Jo.. Nemám ráda zarostlé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
18.5.21 08:19

Ano, holí se vždy jednou za čas. Je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 08:19

Málokdy, mně se líbí víc zarostlý…

• Citovat
  • Nahlásit
1422
18.5.21 08:20
@Anonymní píše:
Ahoj, můj partner si včera poprvé oholil penis, když jsem se ptala proč, říkal, že chtěl změnu. Dost mě to překvapilo, nikdy se neholil, vždycky si holil jen vousy. Holí se vaši partneři tam dole?

Chtěl změnu, jako že ta nová chce oholeného? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
18.5.21 08:20

Ne, pro me je to naprosto asexualni. „Nejlepsi“ je, kdyz je chlap treba tmavej s tmavyma chlupama a vyholi si tam ten trojuhelnicek, to bych se rezala smichy fakt :roll:…ale kdyz na tohle tema prisla rec s kolegynema z prace, tak jsem byla docela konsternivana z toho, ze vsechny (!), celkem tri kolegyne, rekly, ze jejich chlapi se dole holi a ze se jim to libi. Takze je to (mozna) nejaky trend tedka, kazdopadne mne se to tezce nelibi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21562
18.5.21 08:22

Nemám ráda velikány na mýtině. Vypadá to hrozně. Když má chlap chlupatý břicho a nohy a uprostřed vyholenou paseku, tak mám záchvat smíchu. Zastřihnout a lehce zvelebit jo, ale s citem a vkusem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 08:26
@kalie píše:
Ne, pro me je to naprosto asexualni. „Nejlepsi“ je, kdyz je chlap treba tmavej s tmavyma chlupama a vyholi si tam ten trojuhelnicek, to bych se rezala smichy fakt :roll:…ale kdyz na tohle tema prisla rec s kolegynema z prace, tak jsem byla docela konsternivana z toho, ze vsechny (!), celkem tri kolegyne, rekly, ze jejich chlapi se dole holi a ze se jim to libi. Takze je to (mozna) nejaky trend tedka, kazdopadne mne se to tezce nelibi…

Já mám ráda, když je tam pořádné džungle ne nějaká paseka, proto mě to dost překvapilo

• Citovat
  • Nahlásit
1049
18.5.21 08:26

Mám ráda vousaté a chlupaté chlapy. Kupodivu už vousatí a chlupatí chlapi vadí i některým chlapům. Nebo možná „chlapům“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
18.5.21 08:28

Ne, neholí. Mně se to nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
18.5.21 08:28

No, penis si teda můj muž neholí, protože mu na něm chlupy nerostou :mrgreen: :mrgreen:
Ale k dotazu - nemám ráda oholené muže, kdekoli krom obličeje :lol: Upravené to ano, ale „na miminko“ se mi to opravdu nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
18.5.21 08:35

Jenom to ne, maximálně zastřihnout. Přesně jak tu někdo psal, pro mě je to úplne asexuální. Stejně jako oholené hrudníky. Chlap musí být řízek a ne maková panenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
18.5.21 08:36

Vyholeny jako do hladka je děs. Manžel to raz za čas vezme strojkem a má to jako vousy přistižene. Nemám ráda do hladka vyholené nic, kromě teda mých partií :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8068
18.5.21 08:39

Oholene se to lepe ozuzlava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu