Okna a vchodové dveře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZoufalkaJ
Povídálka 35 příspěvků 09.05.18 09:19
Okna a vchodové dveře

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat, s jakou firmou jste spokojení ohledně oken a vchodových dveří? Jakou firmu byste mi doporučili? Přemýšlím o 3: Vekra, Svět oken, dafe plast?

Děkuji o podílení svých zkušeností. :)

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 269 příspěvků 09.05.18 10:55

Vekra ani náhodou! Vekru máme v garáži (ani to není rok) - dvoje dveře a jedno okno. Dveře na jihozápadní straně nejdou moc otevírat, prostě se teplem nějak roztahují a je to strašný. Celkově do plastu bych nešla. Na dům jsme volili hliníkové, tu Vekru jsme vzali fakt jen kvůli tomu, že jde jen o garáž a časem to vyměníme, tohle je děs. Máme známé, co mají Vekru na celém domě a už 4× tam byli na opravu vchodových dveří. Nicméně nejvtipnější je, že pokud budete chtít jinou než bílou, tak si dveře budete otevírat ven, nikoliv dovnitř, na garáži mě to neštve ale u domu bych to nepřekousla.

ZoufalkaJ
Povídálka 35 příspěvků 09.05.18 12:07

Ahaa a to jsem si myslela, že na Vekru tady budete chválit, protože jsem četla nějaké recenze a bylo to ok… No my do plastu právě chceme jít a nevíme jaká firma je dobrá :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 12:44

Plast je vše z 99% z Polska, i když ti bude prodejce tvrdit opak (bohužel vím o čem mluvím, 2.5 roku jsem v takové firmě dělala) a rozhodně si nedávejte plastové vchodové dveře! Ty maximálně jako vedlejší do garáže.

Ju21na
Povídálka 50 příspěvků 09.05.18 14:36

Mame Bauer a syn a již 15 let naprostá spokojenost.

barcabarca1
Nováček 2 příspěvky 11.05.18 08:33

Co se týče vchodových dveří, tak mi byla doporučena firma kružik a mohu předat dál, skvělá spolupráce, kvalita a dveře jsou moc hezké

tajkola
Stálice 73 příspěvků 17.05.18 07:34

Teď jste mě teda trochu vyděsila, máme u Vekry objednané dveře v tmavém dekoru které by se měli otevírat dovnitř, tak jsem teď zvědavá jak to bude, asi za 14 dní nám je dovezou tak si počkám no.

HanyskaK
Povídálka 12 příspěvků 20.05.18 00:38

My jsme akorát také v rekonstrukční fázy baráčku a okna (střešní tedy) a dveře jsme si nakonec nechali dělat od této firmy: https://www.atex-shop.cz
Byl to docela boj, někoho vybrat a kolik to bylo hádek s manželem… Uf… Naštěstí jsme si vybrali správně… ;) Okna i dveře super! A teď koukám, že tam mají i akce, že jsme s tím o pár měsíců neposečkali, kurňa… :P No, ale co už. Tak zkuste případně se informovat, zda by vám nemohli pomoci oni. :palec:

Jiri.U
Nováček 1 příspěvek 21.05.18 13:41

Dobrý den, pokud mohu poradit tak by se nezajímal kde byl profil vyroben ale o jaký profil je jedná, je to asi jako zajímat se o to odkud jsou nitě na vašem kabátě. Pokud budete chtít plastová okna měla byste trvat na tom aby okna byla vyrobena z profilu třídy A, který je nejtlustší, a také dbejte na to aby okna byla vyrobena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Pokaždé chtějte znát původ oken, na trhu je mnoho překupníků kteří nemohou za kvalitu a původ ručit. Všechny tyto mnou zmíněn informace si nechte zapsat do kupní smlouvy, při případných nepříjemnostech budete v právu vy.

Smichal
Kecalka 133 příspěvků 30.05.18 09:44

Já vás uklidním, kupoval jsem od nich taky dveře v tmavém dekoru aby seděli k oknům, a otevírají se normálně dovnitř, takže se nemáte čeho bát pokud jste s nimi takhle domluvená.

tajkola
Stálice 73 příspěvků 08.06.18 13:05

Tak v pohodě, dveře nám nainstalovali a otevírají se normálně dovnitř, volala jsem do vekry ještě asi týden předem abych se ujistila, a naštěstí v pohodě. Jinak dveře vypadají fajn :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama