Okna a vchodové dveře

119
9.5.18 09:19

Okna a vchodové dveře

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat, s jakou firmou jste spokojení ohledně oken a vchodových dveří? Jakou firmu byste mi doporučili? Přemýšlím o 3: Vekra, Svět oken, dafe plast?

Děkuji o podílení svých zkušeností. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
456
9.5.18 10:55

Vekra ani náhodou! Vekru máme v garáži (ani to není rok) - dvoje dveře a jedno okno. Dveře na jihozápadní straně nejdou moc otevírat, prostě se teplem nějak roztahují a je to strašný. Celkově do plastu bych nešla. Na dům jsme volili hliníkové, tu Vekru jsme vzali fakt jen kvůli tomu, že jde jen o garáž a časem to vyměníme, tohle je děs. Máme známé, co mají Vekru na celém domě a už 4× tam byli na opravu vchodových dveří. Nicméně nejvtipnější je, že pokud budete chtít jinou než bílou, tak si dveře budete otevírat ven, nikoliv dovnitř, na garáži mě to neštve ale u domu bych to nepřekousla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
9.5.18 12:07

Ahaa a to jsem si myslela, že na Vekru tady budete chválit, protože jsem četla nějaké recenze a bylo to ok… No my do plastu právě chceme jít a nevíme jaká firma je dobrá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.18 12:44

Plast je vše z 99% z Polska, i když ti bude prodejce tvrdit opak (bohužel vím o čem mluvím, 2.5 roku jsem v takové firmě dělala) a rozhodně si nedávejte plastové vchodové dveře! Ty maximálně jako vedlejší do garáže.

• Citovat
  • Nahlásit
734
9.5.18 14:36

Mame Bauer a syn a již 15 let naprostá spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 08:33

Co se týče vchodových dveří, tak mi byla doporučena firma kružik a mohu předat dál, skvělá spolupráce, kvalita a dveře jsou moc hezké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
17.5.18 07:34

Teď jste mě teda trochu vyděsila, máme u Vekry objednané dveře v tmavém dekoru které by se měli otevírat dovnitř, tak jsem teď zvědavá jak to bude, asi za 14 dní nám je dovezou tak si počkám no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
20.5.18 00:38

My jsme akorát také v rekonstrukční fázy baráčku a okna (střešní tedy) a dveře jsme si nakonec nechali dělat od této firmy: https://www.atex-shop.cz
Byl to docela boj, někoho vybrat a kolik to bylo hádek s manželem… Uf… Naštěstí jsme si vybrali správně… ;) Okna i dveře super! A teď koukám, že tam mají i akce, že jsme s tím o pár měsíců neposečkali, kurňa… :P No, ale co už. Tak zkuste případně se informovat, zda by vám nemohli pomoci oni. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.5.18 13:41

Dobrý den, pokud mohu poradit tak by se nezajímal kde byl profil vyroben ale o jaký profil je jedná, je to asi jako zajímat se o to odkud jsou nitě na vašem kabátě. Pokud budete chtít plastová okna měla byste trvat na tom aby okna byla vyrobena z profilu třídy A, který je nejtlustší, a také dbejte na to aby okna byla vyrobena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Pokaždé chtějte znát původ oken, na trhu je mnoho překupníků kteří nemohou za kvalitu a původ ručit. Všechny tyto mnou zmíněn informace si nechte zapsat do kupní smlouvy, při případných nepříjemnostech budete v právu vy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
30.5.18 09:44

Já vás uklidním, kupoval jsem od nich taky dveře v tmavém dekoru aby seděli k oknům, a otevírají se normálně dovnitř, takže se nemáte čeho bát pokud jste s nimi takhle domluvená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
8.6.18 13:05

Tak v pohodě, dveře nám nainstalovali a otevírají se normálně dovnitř, volala jsem do vekry ještě asi týden předem abych se ujistila, a naštěstí v pohodě. Jinak dveře vypadají fajn :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama