Olízl Vanish

Anonymní
20.6.13 19:12

olízl vanish

Ahoj holky, teda ted se mlátím do hlavy, nechala jsem na stole víčko od Vanishe, malej mi za chvíli příšel, že si ho dal na prstík a olízl, že ho pálí trochu v krku dala jsem mu sklenici vody, a prej ho to přestalo pílit, volala jsem na toxikologii, tam mi řekli na pohotovost, a tam mi řekli, že pokud ho to už nepálí že by to mělo být dobrý, spolupracovat nechtěl, otevřít pusu, ted se najedl a prej dobrý, máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14090
20.6.13 19:15

Jak je to dlouho?

Pokud ti řekli to co ti řekli tak si myslím, že by to skutečně mělo být ok… Pokud vlastně nic nevypil, ale jen olízl tak si myslím dobré. Že ho pálilo v krčku se nedivím ono i obyčejné mýdlo nechutná zrovna dobře, ale neublíží :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.13 19:23

Je to hodinka zpátky, hned jsme jeli na pohotovost. říkali ještě kdyby blinkal tak at zajedeme do nemocnice, ale co když se to neprojeví zvracebńím?

• Citovat
  • Nahlásit
9273
20.6.13 19:29
@Anonymní píše:
Je to hodinka zpátky, hned jsme jeli na pohotovost. říkali ještě kdyby blinkal tak at zajedeme do nemocnice, ale co když se to neprojeví zvracebńím?

Ahoj to bude dobré, kdyby to bylo vážné, tak by to na té lince řekli. S tím zvracením po požití nějaké takové látky je problém, že by se to mohlo dostat při zvracení do dýchacích cest. Tak jestli to není kvůli tomu, že by ho pak zkontrolovali. Kdyby hrozil jiný problém, podle mě tě na to určitě upozorní co máš hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
22.7.14 13:13

Holky dnes se mi stalo totéž to anonimní :(. Jenže jsem vršek nechala ležet na zemi, dělala jsem přesnídávku a byla jsem ráda že je hodný. Jak sem slyšela že tam něčím mlátí tak jsem tam šla a olizovat ten vršek od vaniše, má 9 měsíců. Pusu jsem mu vypláchla vodou a dala zapít MM. Měla bych někam volat? Olízla jsem to taky a v puse mám jako po mýdle :nevim:. Dodám že ve vršku nic nebylo, ani jsem ten vršek včera nepoužila, nalila jsem to z láhve :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat