omezení laktace

azi
5
25.1.05 21:00

omezení laktace

Ahoj, mám takový dotaz: ještě stále kojím téměř 10 měsíčního synka, ale vrátila jsem se na dva dny v týdnu do práce. Synek to zvládá v pohodě, já ne. Ráno nakojím, pak až po návratu, to je po šesti až osmi hodinách. Jenže já už po 4 hodinách mám v prsou šílený nadbytek mléka - skoro mi tryská skrz oblečení. Zase nechci přestat kojit úplně. Nevíte někdo jak laktaci omezit, ale ne zastavit?? Dlouho jsme kojili plně a i teď synek preferuje moje mléko před jiným pitím. Dík za rady. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.1.05 21:40

vydržet!Sice to bolí a je to nepříjemný,ale jediný co poradím,je vydržet a koupit si kvalitní vložky do podprsenky.
Krmila jsem svým mlíkem celý špitál, pak jsme doma měli krizi…najednou bylo poouze jedno mimy a litry mlíka navíc-a to opravdu nepřeháním.Nedalo se to řešit jinak,než zredukovat.Když to šlo,tak jsem si chladila prsa,koupila co nejpevnější podprsenku a zkusila nefňukat.Paradox,že zprvu jsem brečela,že mám mlíka málo.
Nakonec jsem byla z odstříkávání tak zničená,že mi z prsou tekla místo mlíka krev a musela jsem si na 2× nechat zastavit laktaci.
takže držím pěstičky a vydrž!!!!hodně štěstí,málo bolesti a ještě míň promočeného oblečení od přebytku mléka!
MM

• Nahlásit
  • Citovat
96
25.1.05 21:50

Ahojky,
sice s přebytkem mléka zkušenosti nemám,ale já bych to řešila pevnější (uplejší) podprsenkou a vždy když budeš cítit, že už máš nalitá prsa trošku bych odstříkala, ne moc aby se zbytečně zase moc netvořilo, ale aspoň pro úlevu.
Ahoj a přeji hodně štěstí
Radka a Sabinka 3m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.05 22:03

hodně mlíka

I já mám jdedenácti měsíčního chlapečka a pomalu přestávám kojit, Při druhém dítěti(mám tři) jsem se taky vracela brzy do práce a na místo podprsenky mě na noc manžel pevně ovázal obinadlem . Ale zase ne moc! At nezmodráš!:-) Přes den pak dobře padnoucí podprsenku a dobré vložky do ní a pak ještě místo tří litrů vypít vyjímečně jeden. A půjde to, uvidíš. Klučina je určitě zdráv, tak ať je i mamča. Přeju hodně štěstí. didina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama