Reklama

Online kamerka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PeBe24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:08
online kamerka?

Ahoj maminky, je to asi blbý dotaz…, ale máte některá nějak své děti pod kontrolou, jak třeba vaříte, myjete nádobí atd. Kdy prostě nemůžete každé dvě minuty odbíhat a kontrolovat své děti v pokoji do kterého nevidíte…
Myslím malé děti, máme 5 a 2 roky a celkem spolu hooodně raubíři. A vzhledem k tomu, že dvouletá je hodně neopatrná na svou hlavu tak mám dost strach aby se něco nestalo. Vím stačí pár sekund, nebo zakopnutí atd a neštěstí je na světě. Ale i tak. Hodně opakuje věci po starším, lozí kam nemá atd., tak aspoň v tady těch případech bych mohla je mit pod kontrolou.
Tak mně napadlo jestli by šlo přes nějakou kamerku nebo tak sledovat třeba přes mobil nebo tablet v kuchyni co tam dělají…že bych to furt viděla.
Jestli má někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:09

Nech je žít

PeBe24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:12

@Doe_Jane Beru, že to muže být jakoby omezování, ale určitě ne v takovém věku…neříkám, že to udělám, ale jen mně zajímá jestli to tak někdo má…

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 08.02.17 18:12
@Doe_Jane píše:
Nech je žít

souhlasím, a to mám stejně staré a starší nemá žádný pud sebezáchovy

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:20
@PeBe24 píše:
@Doe_Jane Beru, že to muže být jakoby omezování, ale určitě ne v takovém věku…neříkám, že to udělám, ale jen mně zajímá jestli to tak někdo má…

je to blbost uznej, musela by ses na to tak jako tak pořád dívat a akorát se všeci budete stresovat

PeBe24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:22

@Doe_Jane Jo asi je to fakt :-) Říkam, jen mně to tak napadlo :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:23
@PeBe24 píše:
@Doe_Jane Jo asi je to fakt :-) Říkam, jen mně to tak napadlo :-)

jdi tam až když bude dlouho ticho, to se určitě něco stalo :mrgreen: jinak zatni zuby a doufej že se nezabijou, maximálně si natlučou a dobře jim tak, neboj :)))

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 18:26

Tohle bych nedělala, nechala bych je v klidu :)

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 08.02.17 18:28

Nevim k cemu by to bylo, budes sledovat kam lezou, ale kdyz tam stejne vleze a spadne tak to akorat uvidis a nijak tomu pres mobil nezabranis :nevim: ja bych si spis deti brala k sobe do kuchyne kdyz varim nebo meju nadobi. To by si nemohli hrat chvili vedle tebe? Navic kdyz budes furt koukat na kameru tak ti vsechno bude trvat 2× dyl…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 08.02.17 18:30

Mám podobně staré děti a nikdy mě to nenapadlo, neumím si to ani představit, když pořád někam odbíhají. To bych ji musela přidělat asi jednomu z nich na hlavu.

PeBe24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 18:31

@Adelka951 :lol:

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 08.02.17 18:41

Je pochopitelné, že se o děti bojíte. Ta úzkost je přirozená.

Ale jakmile začnete úzkostem ustupovat a měnit svůj život podle toho, co vám diktuje, tak ji neutlumíte - naopak ji „nakrmíte energií“ a bude chtít víc a víc.

Úzkostem je třeba čelit a rozpouštět je hned v počátku, ne je nechat rozjet do spirály, která vás nutí zasíťovat byt kamerami a kdoví co by chtěla pak.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 08.02.17 18:43

Pokud mate obrbarak, kde bys je neslysela tak proc ne, porid si chuvicku s videem. V byte v tom nevidim duvod.

Taka
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 08.02.17 18:49

Šmankote a očipovat je nechcete? :mrgreen:

@Ou píše:
Je pochopitelné, že se o děti bojíte. Ta úzkost je přirozená.

Ale jakmile začnete úzkostem ustupovat a měnit svůj život podle toho, co vám diktuje, tak ji neutlumíte - naopak ji „nakrmíte energií“ a bude chtít víc a víc.

Úzkostem je třeba čelit a rozpouštět je hned v počátku, ne je nechat rozjet do spirály, která vás nutí zasíťovat byt kamerami a kdoví co by chtěla pak.

Naprosto souhlasím, líp bych to nenapsala ;)

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 08.02.17 19:02

Pokud máš zabezpečený pokoj, tj. žádné nepřivrtané komody, skříně, nic ostrého tak bych je nechala si hrát. :nevim: Nemůžeš je mít 24 hodin na očích ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama