Reklama

Špatně slyším hovor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dojcanis
Závislačka 3659 příspěvků 31.01.17 17:29
Špatně slyším hovor

Zdravím. Před asi měsícem jsem si koupila nový mobil Huawei P9 lite. Všechno v pohode.Asi před 15 dny sem si pořídila druhou další simkartu.Mam tam dvě. A od té doby mi přijde, že ti co mi volají, že mě proste hůř slyší, nebo chvílemi skoro vůbec. Myslíte, že to může být simkartou? Popřípadně, vůbec nemůžu v tom mobilu najít nastavení hovoru. Máte někdo zkušenost? Děkuji, milé dámy :mavam:

Reklama

Reakce:

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 31.01.17 17:35

Může to být chyba na straně operátora. Zavolej si tam

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33616 příspěvků 31.01.17 17:51

@Dojcanis chlap tohle řeší už několik měsíců. Vyměnil několik sim karet a pořád ho nikdo neslyší. V servisu poprvé nic nenašli což je u nich někdy normální a podruhé, když se telefon do servisu přivezl osobně najednou to šlo a vrátily nám peníze, protože odešlo něco v tom hlavním panelu

Dojcanis
Závislačka 3659 příspěvků 31.01.17 19:18
@Spokojení píše:
Může to být chyba na straně operátora. Zavolej si tam

Jaký operátor? Mám Vodafone kartu a O2, špatná hlasitost je na obou, když mi volají

Dojcanis
Závislačka 3659 příspěvků 31.01.17 19:19
@Denisa76 píše:
@Dojcanis chlap tohle řeší už několik měsíců. Vyměnil několik sim karet a pořád ho nikdo neslyší. V servisu poprvé nic nenašli což je u nich někdy normální a podruhé, když se telefon do servisu přivezl osobně najednou to šlo a vrátily nám peníze, protože odešlo něco v tom hlavním panelu

Co měl za mobil?

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 31.01.17 20:09

Já sem to řešila u T-MOBILE, mám P8 Lite a operátor tu měl poruchu na vysílači, mě nebylo skoro slyšet. Ono to funguje tak, že všechny vysílače vlastní O2 a další operátoři na nich fungují jakoby v nájmu. Ale může být i chyba v telefonu.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33616 příspěvků 31.01.17 21:02
@Dojcanis píše:
Co měl za mobil?

Nokia a kámoška co měla to samé myslím lenovo tý, ale peníze nevrátili a panel jí celý vyměnili. Já jsem tedy si najala člověka co tam s tím telefonem zajel osobně už mě nebavilo číst jejich zprávy typu nic jsme nenašli telefon je funkční a přitom nebylo slyšet skoro vůbec nic :roll:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33616 příspěvků 31.01.17 21:04

@Dojcanis jinak má O2 a u těch chyba nebyla ani u volajících, protože mu volá denně možná x lidí a u nás to bylo fakt tím telefonem ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama