Reklama

Jakou vybrat kameru do auta / autokameru ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 08.02.17 09:07
Jakou vybrat kameru do auta / autokameru ?

Ahojte. Prosím kdo vlastní kameru do auta pro natáčení průběhu jízdy před Vaším autem či za ním, jakou byste doporučili? Je jich dost velké množství i v různých cenových relacích…Děkuji za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

vendula51
Nováček 6 příspěvků 13.02.17 13:06
odpověď

Ahojkýý heleť manžel má ve služebním autě kameru truecam něco.. je fajn, že to má i zadní kameru. Tak na to jukni.

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 15.02.17 11:22

@vendula51 Děkuju za reakci. No tak to vím o kterou se jedná. Ta se mi zatím zamlouvá asi nejvíc. A je s ní spokojený?

Berki
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 19:52

Ahoj :)
uvažujeme s manželem nad koupí autokamery kvůli menší nehodě, která se nám stala. Ono… bez kamery se těžko dokazuje, jak se věci mají. Jak jste zatím spokojeni s tou vaší? Anebo případně máte nějaké osobní zkušenosti s nějakou jinou? Moc nevíme, na co se dívat a nechceme zbytečně dávat peníze za něco, co možná nebude až tak kvalitní. Samozřejmě jsme na internetu narazili na nějaké články, například „tenhle“, které sice vypadají zajímavě, ale osobní zkušenost je rozhodně užitečnější :) Díka za jakoukoliv radu :)

edit admin - propagace

natalie89
Povídálka 33 příspěvků 19.06.18 14:44

Vybírala jsem cca půl roku zpět kameru pro přítele na technickém fóru a tam mi doporučili tady už zmíněnou truecamku a je s ní spokojený.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama