Jakou vybrat kameru do auta / autokameru ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 08.02.17 09:07
Jakou vybrat kameru do auta / autokameru ?

Ahojte. Prosím kdo vlastní kameru do auta pro natáčení průběhu jízdy před Vaším autem či za ním, jakou byste doporučili? Je jich dost velké množství i v různých cenových relacích…Děkuji za rady :kytka:

Reakce:

vendula51
Nováček 6 příspěvků 13.02.17 13:06
odpověď

Ahojkýý heleť manžel má ve služebním autě kameru truecam něco.. je fajn, že to má i zadní kameru. Tak na to jukni.

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 15.02.17 11:22

@vendula51 Děkuju za reakci. No tak to vím o kterou se jedná. Ta se mi zatím zamlouvá asi nejvíc. A je s ní spokojený?

Berki
Nováček 4 příspěvky 22.02.18 19:52

Ahoj :)
uvažujeme s manželem nad koupí autokamery kvůli menší nehodě, která se nám stala. Ono… bez kamery se těžko dokazuje, jak se věci mají. Jak jste zatím spokojeni s tou vaší? Anebo případně máte nějaké osobní zkušenosti s nějakou jinou? Moc nevíme, na co se dívat a nechceme zbytečně dávat peníze za něco, co možná nebude až tak kvalitní. Samozřejmě jsme na internetu narazili na nějaké články, například „tenhle“, které sice vypadají zajímavě, ale osobní zkušenost je rozhodně užitečnější :) Díka za jakoukoliv radu :)

edit admin - propagace

natalie89
Povídálka 33 příspěvků 19.06.18 14:44

Vybírala jsem cca půl roku zpět kameru pro přítele na technickém fóru a tam mi doporučili tady už zmíněnou truecamku a je s ní spokojený.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >