Utopený telefon, dá se vysušit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kuliiiisek
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 21:44
Utopený telefon

Ahoj holky, dneska mi spadl dotkový telefon do vody. Byl tam fakt pár vteřin. Hned jsem ho vytáhla a vyndala baterku. A dala jsem telefon bez baterky a bez simkarty do rýže. Večer jsem ten telefon vyndala a zkusila zapnout. Telefon naskočil, ale začal vibrovat a nefunguje dotyk. Tak jsem ho vypla a vyndala znovu baterku. Je ještě nějaká šance že se dovysušší a bude fungovat dále? :pocitac: :pocitac: :pocitac: A nějaká rada? Nejspíš zítra skočím do servisu :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 05.02.17 21:50

Vubec jsi ho nemela zapinat, je brzo, vysychat bych ho nechala minimalne tyden… Pak teprve bych delala zavery o poskozeni a o tom, jestli je potreba servis.
V servisu bych pozadala nejdriv o predbezne vypocteni nakladu, abys do utopenyho mobilu neinvestovala zbytecne tisice.

Jinak po dukladnem vyschnuti je mozne, ze bude zase fungovat

Danuše83
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 21:51

Dobrý večer, mě spadnul telefon do záchodu, nejprve nešel ani zapnout, :palec: dala jsem ho taky do rýže a pak ho nechala pár dní vyschnout a jede v pohodě. Mám Alcatel :palec:

kuliiiisek
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 21:52
@Helileli píše:
Vubec jsi ho nemela zapinat, je brzo, vysychat bych ho nechala minimalne tyden… Pak teprve bych delala zavery o poskozeni a o tom, jestli je potreba servis.
V servisu bych pozadala nejdriv o predbezne vypocteni nakladu, abys do utopenyho mobilu neinvestovala zbytecne tisice.Jinak po dukladnem vyschnuti je mozne, ze bude zase fungovat

Omlouvám se za soukromoou zprávu :D…a děkuji za radu :) a jak ho mám teda dovysušit? jen tak nechat volně?

peterkac
Nováček 8 příspěvků 05.02.17 21:53

Já sice nejsem holka, ale jen doplním, že je úplně jedno, jak dlouho v té vodě byl. Pokud není voděodolný a byl zapnutý, schytá to základní deska a je to tak 50 na 50, že jestli pak půjde a co všechno bude zkažené. Naštěstí už výrobci pochopili, že lidé chtějí a potřebují vodeodoplné telefony a je jich v nabídce už celkem dost (ty nejvyšší rady).

kuliiiisek
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 21:55

Danuše83…děkuji, tak snad i já budu mít to štěstí…manžel mě jinak zabije…není ani půl roku starý :(

Moise
Hvězda diskuse 36423 příspěvků 05.02.17 21:59

@kuliiiisek obávám se, že jsi to zazdila tím zapnutím.. nebyl pořádně vysušený. My utopili navigaci, byla v bahnité vodě několik hodin, manžel ji rozebral, vysušil a funguje :mrgreen:

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 05.02.17 22:17

V ty ryzi musi zustat aspon pet dni, bez zapinani. Nemela jsi ho zapinat tak brzy, ale zkusila bych ho tam jeste vratit.

kuliiiisek
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 22:20

@Tarinka děkuji, zkusím to :)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27337 příspěvků 05.02.17 22:27
@Moise píše:
@kuliiiisek obávám se, že jsi to zazdila tím zapnutím.. nebyl pořádně vysušený. My utopili navigaci, byla v bahnité vodě několik hodin, manžel ji rozebral, vysušil a funguje :mrgreen:

8o měli jste vodu tak vysoko v kabině? :mrgreen: :D ;)

Moise
Hvězda diskuse 36423 příspěvků 05.02.17 22:28
@Regina Hero píše:
8o měli jste vodu tak vysoko v kabině? :mrgreen: :D ;)

to bych snad ani nekomentovala :mrgreen: :mrgreen:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 05.02.17 22:30

Telefon mi spadnul do kaluze, druhy den jsem ho zkusila zapnout, ale take vibroval a ani jsem ho neodemkla. Bez telefonu byt nemuzu, musela jsem koupit novy. Nedavno jsem telefon zkusila zapnout (cca po pul roce) a funuje zatim naprosto bez problemu.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 05.02.17 23:05

@kuliiiisek mně 2× spadl stejný mobil do vody. Jen jsem jej ihned vyndala z vody, osušila a nechala do druhého dne schnout (o rýži jsem tenkrát neslyšela). Byl v pořádku a fungoval dál (šlo o iPhone 4S).

Příspěvek upraven 06.02.17 v 07:05

kuliiiisek
Nováček 6 příspěvků 05.02.17 23:48

@Eveelin dekuji, snad to zvladne i ten muj :,(

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 06.02.17 07:06

@kuliiiisek držím palce! Pak napiš, jak to dopadlo :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >