Opakující infekce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
42
4.7.22 20:02

Opakující infekce

Ahoj potřebuji poradit, protože si už nevím rady.
Před čtvrt rokem jsem začala trpět na vaginální infekci. Gynekoložka mi napsala Macmiror. Zabral jenom v době používání a necelý týden po dohrání jsem dostala na ně alergickou reakci 🙈Když jsem šla na kontrolu, tak mi doktorka řekla, že jsem čistá. Bohužel s příchozí menstruací se mi to opět vrátilo. Pálení, svědění, časté močení a nafouklé břicho. V lékárně jsem vyzkoušela snad všechno. Od výplachu až po čípky. Vždy to zabralo na chvilku a pak se to vrátilo. Nemáte někdo nějakou radu co s tím. Jsem opravdu z toho mimo a nevím si rady co s tím. Děkuji za každý názor ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2530
4.7.22 20:05

Přeléčil se i partner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.7.22 20:08

@np10021 ano přeléčil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 20:12

Nemohou to být ureoplasmata? Taky mi tvrdili že je to zánět nakonec po roce atb to vyřešil jiný mudr

• Citovat
  • Nahlásit
42
4.7.22 20:13

A co to je? A jak se to dá zjistit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4508
4.7.22 20:14

Mne pomohl obycejnej lactacyd. Po všem možným i nemocným jsem si řekla, že na to kašlu. Ale to svědění jaksi nešlo ignorovat, že.. takže vždy, dlsz ke to začalo svedit, jsme se šla umýt tím lactacydem. Zabralo to ze začátku na chvilku, hodinu třeba, později na půl dne pak na celý den a po x týdnech už tak nějak na furt. Talze teď pokaždé, když a jakýkoliv náznak nepohodlí, pár dní se tím umývam a nikdy se z toho nic nevyvine. Netuším, čím to je, možná jen placebo, ale u mě funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21693
4.7.22 20:14
@Petra8061 píše:

na gynekologii po té co udělají stěry a kultivaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 20:17

Probiotika, vitamíny na imunitu, omezit cukry, sprchovat se po zapocení a chodit na ostro :mrgreen: tohle mi pomohlo, ne teda hned, ale taky mě to trápilo delší dobu tak jsem ráda že to vůbec pomohlo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 20:19
@Petra8061 píše:

léčí to na urologii

• Citovat
  • Nahlásit
42
4.7.22 20:20

Je pravda že když přijdu z práce vysprchuji se a chodím bez spodního prádla, tak je to lepší. No zkusím i ten lactacyd a uvidím. Upřímně mám strach i spát s přítelem, abych nebyla pak v bolestech. Nejhorší je že jsem na to nikdy netrpěla a teď najednou todle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.7.22 20:20

Takže gynekoložka s tím nemá nic společného? Nebo by mě měla poslat na urologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
4.7.22 22:07

Opakujici se bakterialni vaginoza?
Ja to resim uz 2roky…az ted mi pomohla konzultace s jinou gynekolozkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2839
4.7.22 22:09

Podrážděná sliznice, taky jsem to měla po dvojité léčbě, po čase to přešlo. Používala jsem vaginální probiotika. Ve stěru nic nebylo. Ale fakt to chtělo čas a srovnalo se to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
5.7.22 06:05

@Petra8061 Jednoduchá rada: spát s přítelem s prezervativem. Na jeho námitky bych Dlabala. Je snad přednější zdraví, tvoje zdraví, než pohodlnost. Je asi jasné, že nositel prpblemu je on :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
5.7.22 08:29

@Neuz a jak vám pomohla? Jestli se mohu zeptat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu