Opakující se nabídky práce od stejného zaměstnavatele
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
My hledame lekare roky. Inzerat nedavame, nema to smysl. Stejne tak dalsi zamestnance, tam inzerat obcas je, ale v podstate jsme plneho stavu nikdy nedosahli.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji
Zřejmě mají chronický podstav.
To más pousta zařízení. Někde chybí do ideálního počtu jedna dvě tři sestry už roky. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To se děje často. Sleduju jiný obor a jsou firmy, které jednu pozici inzerují skoro pravidelně. O některých z nich vím, že pracovat tam není jednoduché (špatné vztahy, organizace práce apod.).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji
Co se týče zdravotnictví, může to být nouze o lidi. Co se týče komerční sféry, pokud někde opakovaně hledají na stejnou pozici, často je nabízen tak malý plat, že to nikdo nechce vzít. Anebo jde o podvody, kdy je součástí interview vypracování něčeho, co firma potřebuje a nechce platit. Ale to též na zubní kliniku aplikovat nejde
- Citovat
- Upravit
Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize. ![]()
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize.
Ve zdravotnictvi? Tomu neverim. Spis hledaji nekoho, u koho je sance, ze vydrzi…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize.
@Anonymní píše:
Nemam duvod lhat
To ti verim, ale je to jen tvoje domnenka, nebo ti to rekli?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji