Opakující se nabídky práce od stejného zaměstnavatele

Anonymní
20.8.19 13:34

Opakujici se nabidky prace od stejneho zamestnavatele

Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35466
20.8.19 13:46

My hledame lekare roky. Inzerat nedavame, nema to smysl. Stejne tak dalsi zamestnance, tam inzerat obcas je, ale v podstate jsme plneho stavu nikdy nedosahli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
20.8.19 13:57
@Anonymní píše:
Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji

Zřejmě mají chronický podstav.
To más pousta zařízení. Někde chybí do ideálního počtu jedna dvě tři sestry už roky. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15225
20.8.19 15:40

To se děje často. Sleduju jiný obor a jsou firmy, které jednu pozici inzerují skoro pravidelně. O některých z nich vím, že pracovat tam není jednoduché (špatné vztahy, organizace práce apod.).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lalelale
20.8.19 16:34
@Anonymní píše:
Nekolik let, s prestavkami sleduji nabidky uradu prace.
a.nekolik.lwt, pokazde narazim.na stejny inzerat jedneho zubniho centra, kde hledaji hygientistky, lekare sestry.
je to male centrum, zadna klinika.
jak si to vysvetlit?
prijmou a vyhodi? dostavaji nejake granty na. zamestnance z UP?
Kdyz se podivam do historie stejny text se opakuje co mesic.
zajima mne to…dekuji

Co se týče zdravotnictví, může to být nouze o lidi. Co se týče komerční sféry, pokud někde opakovaně hledají na stejnou pozici, často je nabízen tak malý plat, že to nikdo nechce vzít. Anebo jde o podvody, kdy je součástí interview vypracování něčeho, co firma potřebuje a nechce platit. Ale to též na zubní kliniku aplikovat nejde

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.8.19 17:04

Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize. :?

  • Citovat
  • Upravit
35466
20.8.19 19:33
@Anonymní píše:
Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize. :?

Ve zdravotnictvi? Tomu neverim. Spis hledaji nekoho, u koho je sance, ze vydrzi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.8.19 10:48

Nemam duvod lhat :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
35466
21.8.19 10:52
@Anonymní píše:
Jednou jsem tam byla na pohovoru.
Nevzali mne i kdyz jsem vsechno splnovala..
oni hledaji pouze dlouhodobe nezamestnane. proto si myslim, ze na ne dostanou penize. :?
@Anonymní píše:
Nemam duvod lhat :mrgreen:

To ti verim, ale je to jen tvoje domnenka, nebo ti to rekli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat