Opakující se sen o domě

2
23.12.19 09:12

Opakující se sen o domě

Zdravím lidi, vlastně od mala se mi zdá pořád dokola o jednom a tom samém domě :) dneska se mi o něm zdálo zas. Nic se v něm nezměnilo, ale jde o tohle. Ten dům je v celku pěkný, ale je v něm něco, kvůli čemu se v něm bojím být i přes den (samozřejmě v tom snu). Nevím jak to přesně popsat, ale opravdu je v něm „něco“ divného a je trochu temný, čili do něj neprochází moc světla. :think: ale na druhou stranu v něm vždycky chci zůstat a chci tam bydlet. Co to má znamenat? :think: :think: Děkuji za odpovědi :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10918
23.12.19 10:32

@Sgalletti Někde jsem četla, že je to odraz tvého vnitřního já, to jak se cítíš, co máš v sobě hluboko skryto a sama o tom možná ani nevíš. Jsem zvědavá jestli tu k tomu někdo něco napíše, i já mám podobný sen, celý život, je to dům na skále, prázdný, jsou tam jen zastaralá kachlová kamna, balkon se starou dlažbou a dřevěná okna, oprýskaná. Když tam vstoupím, cítím, že jsem přišla pozdě a to nebo koho hledám už nenajdu, vcelku depresivní, ale přesto cítím zase na druhou stranu úlevu, že jsem někde, kde to znám a vážou mne k tomu nějaké vzpomínky, ale já nikdy nezjistila jaké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
23.12.19 11:01

Tak to se připojím. Sen o domě je můj nejoblíbenější a těším, se, až zase přijde. Vždy je to jiný dům, vždy jej upravuju, zařizuju, objevuju nové místnosti. Chodím nakupovat nábytek, závěsy, koberce, vše vidím v úžasných barvách a tvarech. Jsem vždycky naštvaná, když se vzbudím. Možná bude někdo vědět, co to znamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.12.19 11:04

Sen o domě

@Uslava Tak já si taky představuju jak ho zařídím, aby byl pěkný. Jenže furt nemůžu vytlouct z hlavy to že je v něm něco špatně :D vážně je takový temný, divný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
23.12.19 11:10
@Sgalletti píše:
@Uslava Tak já si taky představuju jak ho zařídím, aby byl pěkný. Jenže furt nemůžu vytlouct z hlavy to že je v něm něco špatně :D vážně je takový temný, divný :roll:

Hm. Zvláštní. Ten můj dům buduju asi proto - si tak pro sebe říkám - že se o dětství pořád o někoho starám a v podstatě už ani nechci a nedá mi to. Nikdy jsem ani nebydlela sama, vždycky jsem byla ta nejstarší, nejrozumnější (podle okolí :mrgreen: ), takže všechno zvládnu a já už to v podvědomí asi nechci a proto buduju ten dům, kde budu sama. Protože lidi tam nikdy žádné nemám. Ale je mi tam dobře. Alespoň ve snu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 23:57

Sen o domě

Ahoj, ráda bych připojila i mamky sen, který si neumíme vysvětlit. Dříve, než jsme postavili náš „nový barák“ bydleli jsme v baráku asi o 2 ulice vedle ve stejném městě. (tomuhle baráku říkáme starý barák). Mamce se už po několikáté zdá, že bydlíme ve starém baráku, ale pak si uvědomí, že máme už postavený ten nový a jde se tam podívat, ale z nějakého důvodu nejde dovnitř. Barák je přitom prázdný. Nevíte někdo, co by to mohlo znamenat? je to něco, čeho bychom se měli bát? Snad je to pochopitelné, neumím moc vysvětlovat :D

• Citovat
  • Nahlásit
7463
14.10.20 16:09

No muze to byt zacinaji starecka demence apod. onemocneni hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
14.10.20 16:20
@Cenarius píše:
No muze to byt zacinaji starecka demence apod. onemocneni hlavy.

Doufam, ze je to jen hloupý vtip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
16.10.20 13:57

Měla jsem to podobné ale s loukou a lesem. Krásná louka a když jsem se přibližovala byl to tmavý les. Zkusili jsme to probrat u psychologa a ten mi nastínil, že by to mohlo být překonání nějaké životní překážky. Nebudu psát jaké, ale povedlo se a od té doby se mi to zdálo jen jednou a to pouze už jen o louce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat