Je tu někdo, kdo ještě nemá stromeček?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1205
22.12.19 20:32

Je tu někdo kdo ještě nemá stromeček

Je tu ještě někdo kdo nemá ani koupený stromeček?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2075
22.12.19 20:34

Já. Je ještě čas a jsem nějaký nachlazený, ven se mi vůbec nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
22.12.19 20:38

My, nestíháme :jazyk: A zdobíme v noci na 24. že ho přinesl Ježíšek. Dnes ho měl manžel přinést ale nestihnu, tak snad zítra :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
22.12.19 20:38

My ho az dnes dali do stojanu a ozdobim az zitra. Vzdy zdobim den predem nebo na stedry den. Za to vloni, jsme ho shaneli 24.12 a bylo to hrozny koste jak to bylo prebrany :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
22.12.19 20:41

Manžel dneska přinesl :-) zdobíme až na štědrý den, takže nebylo kam spěchat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26545
22.12.19 20:41

Stromek nemáme a ani mít nebudeme, dcera nazdobila větev. Máme málo místa a štěně a to mi nejde se stromečkem dohromady 8-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
22.12.19 20:42

Jeste nemame stromek ani kapra. nemam dodelana hnizda. ani zabalene darky. zitra jdu do prace. a prece vsechno stihnu jako kazdy rok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
22.12.19 20:43

Je čas, stromeček patří až ke Štědrému dni, nerozumím letošnímu boomu nazdobených stromečků od první adventní neděle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
22.12.19 20:47

Stromek uz schne na zahrade, zato nemam cukrovi. Testa jsou v lednici, napecu s deckama na Stedry den hned po tom, co nazdobime stromek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12360
22.12.19 20:50

My ho máme už od začátku listopadu :lol: letos jsme se rozhodli, že než děti odrostou, pořídíme umělý. Mladší se začala kutálet a starší by stopro jedl jehličí :) a manžel narazil na hezký v super předvánoční akci, tak ho hned koupil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
22.12.19 20:57

Stromeček už máme ode dneška, nemáme teda klasický stromek, ale jehlan, z důvodu úspory mîsta, vypadá taky hezky :palec:,cukroví na balkoně, dárky zabalené. Zítra ještě na noční, abych se nenudila :roll: Jóó a kapra zítra koupí manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
22.12.19 20:58

Uf hned jsem klidnější :srdce: tak snad zítra něco bude, jinak ozdobim kytku v kvetinaci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
22.12.19 21:07

Doma stromek nemáme, ale už na nás kouká ze zahrady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58552
22.12.19 21:13

To si neumim predstavit. My jsme pred 1. prosincem zdobili venku, kde jich mame 6 malych pred barakem. A doma az ted od stredy mame. Poprve zivy.
Umely jsme davali i driv. Manzel si po letech vybojoval zivy stromek. Vybrali s deckama krasny. Tradicne ho spolu zdobi a ja behem toho neco delam v kuchyni a pozoruji je. Maximalne zasahnu, kdyz maji ozdoby divne :lol:. Jinak je to v jejich rezii. Od stredy je porad chvalim, jak vybrali a nazdobili krasne. Chceme si jej uzit. Nam se libi vic stromek driv v prosinci, ze je to krasna dekorace obyvaku, ale odstrojujeme vse vzdy hned po 6. lednu.
Vcera jsme byli na otocku u nasich a nastrojili jsme i tam v jednom obyvaku, je teda umely, ale to vubec nevadi, az se vsichni sejdeme doma u nasich, at i tam maji decka stromek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
22.12.19 21:16

Já ho zlobila včera večer ale nebaví mě to, tak jsem na něj ozdoby nahazela a šla od toho. jeste horší je to uklizeni stromečku…být to několikrát do roka tak mě trefí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat