Opakujicí se špinění

145
30.10.20 11:29

Opakujicí se špinění

Holky ahojte,… jsem po druhém císaři a už 15 měsíců mám pokaždé tyden po menstruaci 5denni špinění a dost silné. U doktorky jsem byla krev a sono v pořádku a odeslala mě na hematologii…tam jsem jeste nebyla cekam na termin..nemuzou to byt plodné dny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1518
30.10.20 12:05

To nevím jestli plodné dny, ale ja to mám normálně vždy před Ms :). Každopádně ne nijak silné, stačí intimka :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
30.10.20 12:23
@EvieK píše:
To nevím jestli plodné dny, ale ja to mám normálně vždy před Ms :). Každopádně ne nijak silné, stačí intimka :).
:palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 19:34

Pouze špinění nevadí to nic není jen se tělo čistí ale silné špinění? To už je krvácení ne?

• Citovat
  • Nahlásit
145
1.11.20 23:09
@Anonymní píše:
Pouze špinění nevadí to nic není jen se tělo čistí ale silné špinění? To už je krvácení ne?

Ano krvaceni.. mela jsem tyden menstruaci bezne…pak tyden klid pak zase 5 dni spis neco mezi krvi a spinenim.. ted byl zase 2 dny klid a opet dnes už čirá krev jako pro ms :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 23:03

@Ejdrinnka po druhém císaři, prý kapsa na děloze a zachytává se tam ms krev a pak vytéká pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
11.11.20 11:56
@lvíčátko86 píše:
@Ejdrinnka po druhém císaři, prý kapsa na děloze a zachytává se tam ms krev a pak vytéká pryč

A nevis jak se to resi pripadne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama