Opalovací krém pro mimi

215
29.7.13 14:51

Opalovací krém pro mimi

Ahoj maminky, máte nějaké zkušenosti s opalovacím krémem pro děti? je nám 5 měsíců a v září jedeme k moři tak přemýšlím jaký krém pro malou zvolit. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mončís
29.7.13 14:56

@Janca.Nikca já koupila Daylong SPF 30..je trochu dražší asi 300,– ale je hrozně hustej, stačí dát malej bobeček a namažu s tím hodně, takže to vydrží dlouho..kupovala jsem ho v lékárně..

• Nahlásit
  • Citovat
Malvajs
29.7.13 14:57
@Janca.Nikca píše:
Ahoj maminky, máte nějaké zkušenosti s opalovacím krémem pro děti? je nám 5 měsíců a v září jedeme k moři tak přemýšlím jaký krém pro malou zvolit. díky [/citace)

Vam je dohromady 5 mesicu? A kolik je tedy miminku? :-D
Jinak ja doporucuju od Avene 50+ faktor - Krasnou dovolenou :-)
http://avene-kosmetika.cz/…o-deti-100ml

• Citovat
  • Upravit
5725

Taky kupuju Daylong, je super, začátkem sezóny měli dva za cenu jednoho, tak to šlo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
@mončís píše:
@Janca.Nikca já koupila Daylong SPF 30..je trochu dražší asi 300,– ale je hrozně hustej, stačí dát malej bobeček a namažu s tím hodně, takže to vydrží dlouho..kupovala jsem ho v lékárně..

Ja bych mazala jen fakorem 50!

• Citovat
  • Upravit
2575
29.7.13 14:58

Já na malou používám z DMka Sun Dance kids dermo 50+ a jsem s ním spokojená. Dobře se roztírá a je fakt voděodolný, takže Dani nemusím tak často mazat. Stojí asi 100,– plus mínus nějaký drobný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
29.7.13 14:58

Taky jsem používala a používám jen Daylong 30, ale je na něm psáno, že je pro děti od 1 roku, tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
29.7.13 14:59

@Malvajs my na sluníčko moc nelezeme, radši přikreju plenkou takže nám 30 stačí..

• Nahlásit
  • Citovat
Malvajs
29.7.13 14:59
@Clarkia píše:
Taky kupuju Daylong, je super, začátkem sezóny měli dva za cenu jednoho, tak to šlo. :palec:

Nam teda daylong nevyhovoval. Spatne se roztira a malej mel krupicku. Letos mam vyzkouseny to Avene a spokojenost.

• Citovat
  • Upravit
1767
29.7.13 15:00

@Janca.Nikca
Já tedy pro mimi a malé děti jedině minerální filtry, nikoli chemii :poblion: My používáme Laveru, ale má malý SPF, ty 50 má snad Eco Baby i jiné :kytka: Ale není to nejlevnější. Jinak děti do jednoho roku, ideálně i déle se mají slunci vyhýbat, ale to asi víš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
@mončís píše:
@Malvajs my na sluníčko moc nelezeme, radši přikreju plenkou takže nám 30 stačí..

a myslis ze kdyz je prikryta plinkou, ze to neopaluje? :-) Nevim, ale ja bych teda minimalne do dvou let mazala 50! Synovi budou ted v zari 3 a stejne mazu takhle vysokym faktorem.

• Citovat
  • Upravit
60446

Používám z DM Sundance pro děti. je fajn, nesmyje se snadno. u moř e ideální, jinde je trochu problém, že barví. vyšel jako 2. nejlepší v testu.

Miminko by se teda mazat nemělo vůbec, mělo by bát cráněno před sluncem jinak, stínem. Ale ono je to u toho moře problém, že odražené paprsky taky dost opalují.
Co něco přírodního?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
29.7.13 15:01

@ireeenka přesně tak, na sluníčko moc nelézt!

• Nahlásit
  • Citovat
1640
29.7.13 15:01

Ladival z lékárny, vyšel výborně v d-testu a já jsem s nim mooc spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie