Zkušenost s e-shopem www.vlasy-expert.cz

122
25.7.13 17:11

Zkušenost s e-shopem www.vlasy-expert.cz

Ahoj holky,

máte zkušenost s tímhle eshopem? Za jak dlouho Vám přišlo zboží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

lindulin
25.7.13 17:50

Přijde mi to jako reklama na stránky. To se chceš ptát na každé stránky na které narazíš?

• Nahlásit
  • Citovat
122
25.7.13 18:16
@lindulin píše:
Přijde mi to jako reklama na stránky. To se chceš ptát na každé stránky na které narazíš?

prosím? já se zeptala poprvé na tyhle stránky… reklama to určitě není, jsem tady už nějaký pátek… Ptala jsem se proto, ptz jsem 3 dnama objednala a od eshopu jsem nedostala žádný email kdy zboží dorazí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
25.7.13 18:50
@lindulin píše:
??? ty v..e :) @Nikininka a prislo ti potvrzeni, ze obj. obdrzeli? hele s temahle strankama zkusenost nemam, ale koukam ze maj vytecny ceny samponu, tak dej echo, jak si pochodila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
25.7.13 19:09
@ne-silenamatka píše: ??? ty v..e :) @Nikininka a prislo ti potvrzeni, ze obj. obdrzeli? hele s temahle strankama zkusenost nemam, ale koukam ze maj vytecny ceny samponu, tak dej echo, jak si pochodila.

ano, přišel mi mail o potvrzení objednávky a pokyny k platbě… Tak snad vše příjde v pořádku. Kdyby to došlo do týdne… ok, asi by mi to vadilo, ptz na stránkách mají dostupnost a do kdy to pošlou…, ale spíš mi jde o to, že ani nereagují na maily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
29.7.13 19:03

@ne-silenamatka

Tak balíček mi byl dnes doručený…, co se týká komunikace, tak nechápu… Mají sice levné zboží, ale jak jsem řekla…, komunikace vázla, jen mi přišel vygenerovaný mail a pak, že balíček příjde v pondělí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
29.7.13 20:06
@Nikininka píše:
@ne-silenamatkaTak balíček mi byl dnes doručený…, co se týká komunikace, tak nechápu… Mají sice levné zboží, ale jak jsem řekla…, komunikace vázla, jen mi přišel vygenerovaný mail a pak, že balíček příjde v pondělí…

Dekuju, ze sis vzpomnela a „gratulace“ ze si zbozi obdrzela. Naprosto chapu, ze te se. e, kdyz komunikace vazne - no koho ostatne ne??Tento tyden objednavam sampony, tak snad do konce srpna dorazi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama