Doporučte kadeřnictví v Opavě

Edwardka
24.7.13 12:27

Doporučte kadeřnictví v Opavě

Poradí mi někdo dobré a kvalitní kadeřnictví v Opavě? Orientační ceny za střih, barvení, webovky.. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1483
24.7.13 13:04

Kadeřnictví Susan na Masařské. Sestřih dlouhých vlasů s umytím, foukanou a základní úpravou 350 Kč, barvení přelivem 950 kč (ale mám hodně dlouhé vlasy). Kratší vlasy barva cca kolem 300 až 500 kč. Vyzkoušela jsem v Opavě více kadeřnictví a ceny jsou všude podobné. Pak ještě Salon Desire na Solné, tam to taky není špatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6292
24.7.13 13:08

Já chodím NA nÁKLADNÍ JAK JE TEM BOWLING KOMERT KRAJEWSKI JE TAM SALON JOAN A CENY NORMÁLNÍ ZÁLEŽÍ CO CHCETE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Edwardka
24.7.13 13:18

@missmiri @ivulik123 Děkuju za tipy..

• Nahlásit
  • Citovat
6292
24.7.13 13:22

@Edwardka jinak je dobrá skupinka na Fb jmenuje se to opavské maminky stačí napsat a najde se spousta maminek které poradí a jsou i maminky na MD které dojedou učestat i domů a nevýjde to tak draho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
24.7.13 23:43

Studio maxim, v katerinkach za mostem doprava a po cca 300m po leve strane..mam vlasy rekneme delsi mikado, nekdy necham dorust max po lopatky, strihani, myti, vicebarevny melir me stal max 700kc. strihani s mytim a foukanim/zehlenim cca 320kc.jsou tam dve kadernice, obe moc sikovne, chodim k obema, podle toho, ktera zrovn slouzi, kratka obj.doba,coz je super, s prckem se mi hur dlouhodobe planuje a maji tam i spoustu dalsich sluzeb, kosmdtika, mani, pedi, rasy, atd atd, vse na vyborne urovni co slysim od znamych, co tam chodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Edwardka
25.7.13 10:59

@žampionka Moc díky za tip, moje spolehlivá kadeřnice si odkvačila na mateřskou, tak se musím prozhlídnout po jiné tady v OP(dojížděla jsem 20km jinam).. Jen mám HRŮZU právě z něčeho „nového“ 8o Ideálně, aby to bylo hned napoprvé podle mých představ :lol: Od dubna jsem u kadeř. nebyla (taky dle toho vypadám) a za měsíc jdu na svatbu, pak za měsíc a půl porodím, tak ať mám něco seriózního na hlavě řekněme aspoň na nějaký čas, než budu mít zas možnost někam zajít.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
696
25.7.13 13:02

@Edwardka za malicko ;) doporucila jsem i spouste lidem z prace a nebojim se rict, ze 99% tam chodi dodnes. nechavala jsem se tam cesat i na plesy, mimojine na vlastni svatbu, za me opravdu spokojenost. hlavne, nechavam si tam trhat a barvit oboci, jsem svetlejsi typ (sic moje pravidelnost je mizerna)a vzdy super. dlouho mi trvalo, nez jsem nasla nekoho, kdo mi to nenabarvi jak čaryfukovi :mrgreen: tak jestli se pro ne rozhodnes, dej vedet, jak jsi byla spokojena, at uz tak ci tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Edwardka
25.7.13 13:57

@žampionka Já právě moc na tyhle všechny zkrášlovací procedury nejsem, ale jelikož jsem podědila bílé vlasy (a to hodně) už ve dvaceti, bez zákroku profíka se neobejdu. Nějaké domácí barvení moc nemá smysl a hlavně kvalitu. Obočí naštěstí zvládnu sama a jsem tmavý a chlupatý typ, takže barvit nemusím.. Jen jsem uvažovala jěště o pedikůře, protože si tam už přes panděro nedošáhnu, ale zase když si představím, že mi někdo šahá na prsty a šlapky, tak ucvrkávám - budu se ale muset přemoct, ať tam na porodní koze netrčí moje drápy přímo porodníkovi do ksichtu.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Edwardka
14.8.13 19:43

@žampionka Poslušně hlásím, že se do Salonu MAXIM určitě budu vracet. Ještě jednou moc děkuju za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1
28.7.14 12:34

Studio Maxim

Dobrý den,

kadeřnice ve studiu Maxim je starší či mladší paní? Je mi 26 let, mám jemné vlasy po ramena melírované a chtěla bych i kdyby do toho vnesla něco svého, poradila, dala nějaký tip. Jak to u ní chodí?

Mnohokrát děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Edwardka
28.7.14 15:10

@prali li Dobrý den, paní kadeřnice v Maximu je ulítlá žena středního věku. Mě stříhala z dlouhých vlasů na ježoura a byla jsem maximálně spkojená. Ráda jde do všeho, poradí a je hrozně šikovná. Chodím tam jednou za 6 týdnů a vždycky si den dva předem zavolám a pokaždé mi vyhoví.. DOPORUČUJU!

• Nahlásit
  • Citovat
1
25.5.15 09:32

Maxim

Dobrý den,
na zdejší doporučení jsem navštívila studio Maxim. Paní kadeřnice mi zkrátila vlasy o 20cm udělala blond melír a byla jsem opravdu spokojena. Určitě půjdu zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.16 16:26

Já s celou rodinou chodím k paní Šimonové na Černou 7 a jsme velmi spokojení. Dobrá práce za docela nízké ceny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama