Opalování na balkoně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elza56
Kecalka 147 příspěvků 09.06.19 17:09
Opalování na balkoně

Ahoj, vim, ze dotaz poněkud jd netradiční, ale poslednich par dni vaham, jestli vylézt v plavkách na balkon :mrgreen: Slunicko tu peče, bydlim v paneláku, balkon orientovan na západ. Chodíte se opalovat na balkon? Pokud ne, máte nejake takové sousedy? Pohorsuje Vas to? Nejsem zvykla na zivot na sidlisti, jsen tu docela nová, par lidi jsem videla ve spodnim pradle, ale většinou šlo o starsi pány. Je mi 23 let, byla bych nerada, aby me nekdo pomlouval nebo si na me prisel stěžovat :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2692 příspěvků 09.06.19 17:11

@Elza56 Prosím tě, na co přesně by si měl kdo stěžovat? 8o V jakém oblečení sedíš na svém balkóně je čistě tvoje věc. Kdybys tam grilovala, to by si někdo stěžovat mohl

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 50697 příspěvků 09.06.19 17:12

@Elza56 a to ted tam u toho nekdo uvidi? Co mate za balkon? Nikdy jsem s tim problem nemela

Kalbe
Kecalka 332 příspěvků 09.06.19 17:14

@Elza56 tak pokud tam nesedis nahá (to by pohorsovalo, zvlast deti) ale mas plavky, je to jen tvoje vec, nikomu do toho nic neni :think:

Elza56
Kecalka 147 příspěvků 09.06.19 17:14

No že se vystavuji polonaha na sídlišti :mrgreen: Mame naproti hned dalsi panelák a na balkony si vidíme. Obzvlast na ten muj, bydlim ve 2.patře

Kfětoslava
Závislačka 2692 příspěvků 09.06.19 17:15
@Elza56 píše:
No že se vystavuji polonaha na sídlišti :mrgreen: Mame naproti hned dalsi panelák a na balkony si vidíme. Obzvlast na ten muj, bydlim ve 2.patře

Sídliště není Vatikán.

Kriss Tina
Extra třída :D 10624 příspěvků 09.06.19 17:18

Já tam teda nechodím, nedokážu si tam ani stoupnout bosa jaký je tam teď hic :D ale kdybych chtěla tak si tam lehnu klidně nahá, ale je fakt že sme nejvyšší patro, na mě už nikdo nevidí. Nicméně klidně si tam lehni je to tvůj balkon, v plavkách snad nikoho nepohorsis, navíc jestli tam teda budeš ležet tak na tebe snad ani vidět bejt nemůže :nevim:

Elza56
Kecalka 147 příspěvků 09.06.19 17:19

Dobre, dekuji za nazory :kytka: V květnu jsem prave umyvala okna ve spodku od plavek a tričku nad pupik a sousedka to komentovala, tak jsem mela trochu obavy ohledne toho opalování. :lol:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 09.06.19 17:25

Bydlívala jsem na sídlišti v takovém tom paneláku, kde je na jednu stranu jeden balkon vedle druhého - lidí se tam opalovalo každé léto spousta, mnoho i úplně bez plavek. V životě by mě nenapadlo, že by to mohla být věc, na kterou by si mohl člověk nějak stěžovat, proč taky?

Ou
Echt Kelišová 7683 příspěvků 09.06.19 17:26
@Kalbe píše:
@Elza56 tak pokud tam nesedis nahá (to by pohorsovalo, zvlast deti) ale mas plavky, je to jen tvoje vec, nikomu do toho nic neni :think:

no tak nazí lidé pohoršují spíše rodiče, než děti. Dětem je to vážně šumák a nebo jsou zvědavé, do té doby než jim to někdo přebije nějakou emocí typu pohoršení či stud.

Vidět nahé tělo bez sexuálního kontextu vážně není pro dítě trauma. Pokud z toho jeho vychovatelé trauma nevyrobí.

Kfětoslava
Závislačka 2692 příspěvků 09.06.19 17:29

Tak umývat okna ve 2. patře v plavkách už o určitém exhibicionismu je (zvlášť, když se někdy nepozná, zda jde o plavky nebo spodní prádlo), ale pořád je to tvoje věc, i kdybys šla s košem v tangách.

lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 09.06.19 17:30

Ležím tam nahoře bez a všichni mi můžou víš co

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 09.06.19 17:32

Ja se normalne na balkone v plavkach opaluju, vubec nevim, proc by to melo nekoho pohorsovat :)

Elza56
Kecalka 147 příspěvků 09.06.19 17:33

@Kfětoslava bylo horko, spodek od plavek a tricko mi prislo v pořádku. Zrovna ta sousedka taky leze na balkon v kalhotkach a halence, vesi tam pradlo nebo takto davala sítě do oken :nevim:

Elza56
Kecalka 147 příspěvků 09.06.19 17:35

Uz mi jednou od ni bylo receno, kdyz přišla z flámu, že se oblekam jak prostitutka a ze bych se mela, jejími slovy, poradne nažrat :zed: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama