Operace a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatyKli
Kecalka 182 příspěvků 10.08.19 22:10
Operace a kojení

Holky, mám plánovanou operaci, kdy budu 24hod v nemocnici.. mám plně kojeného syna a obávám se, že neodstříkám tolik mléka aby mu to na celých těch 24 hodin vydrželo ale zároveň se bojím mu dát UM aby mi pak nezačal odmítat kojení… nemáte s tím někdo zkušenosti?

Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 10.08.19 22:28

Tak když je plánována operace tak o ní víš… mléko vydrží v mrazáku 3 měsíce. To nějak určitě nastřadaš :kytka:

NatyKli
Kecalka 182 příspěvků 10.08.19 22:30

@Lucius08 a kdyby to pak chtěl manžel ohřát tak to stačí jen vyndat z mrazáku a ohřát nebo se to musí nejdříve nechat rozmrazit? A ještě tápu nad tím, kolik toho syn vypije ať toho mám dost v zásobě :think:

Pajka89
Závislačka 2503 příspěvků 10.08.19 22:30

A cim mu budou davat doma to odstrikany? Taky z flasky, ne? Tak to uz je pak jedno, co v ni bude mit… Kdyz jsem jednou za cas nebyla doma, tak dal tatinek plne kojenemu diteti taky flasku s um a nic se nestalo. Prisla jsem a nakojila, jako by se nechumelilo. Ale kazde dite je jine a jestli je operace neodkladna, tak stejne nic nenadelas.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 10.08.19 22:31

Jakou budeš mít anestezii? Já mela spinální blok. Dalo se kojit prakticky okamžitě. Měla jsem zařízený nadstandard, aby malá mohla byt se mnou.

NatyKli
Kecalka 182 příspěvků 10.08.19 22:34

@Čajíček1980 musím mít právě celkovou :?

Lucynka_v
Kecalka 102 příspěvků 12 inzerátů 10.08.19 22:34

@NatyKli byla jsem na planovane operaci, kdyz bylo diteti 7 mesicu. Odsavala jsem elektrickou odsavackou behem denniho spanku. Nastradala jsem neco pres litr tak za 2 tydny. Stacilo to. Pila to z uciciho hrnečku, ze ktereho jinak pila vodu. Kojeneckou lahev jsme nedavali.

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 10.08.19 22:35

Spíš bych se bála toho, že když mléko neodstříkáš na celý den, tak nebude chtít UM, protože mu nebude chutnat. Mně třeba syn UM vůbec nechtěl, přešel v roce z kojení rovnou na kravské. :nevim:

Lucynka_v
Kecalka 102 příspěvků 12 inzerátů 10.08.19 22:37
@NatyKli píše:
@Lucius08 a kdyby to pak chtěl manžel ohřát tak to stačí jen vyndat z mrazáku a ohřát nebo se to musí nejdříve nechat rozmrazit? A ještě tápu nad tím, kolik toho syn vypije ať toho mám dost v zásobě :think:

Musi se to rozmrazit v lednici, takze prendat z mrazaku do lednice tak den predem.

rozand
Závislačka 4511 příspěvků 11.08.19 00:11
@NatyKli píše:
@Čajíček1980 musím mít právě celkovou :?

Kojit se da i hned po celkove anestezii. A dite ti muze nosit manzel na kojeni.

IvanaOl
Závislačka 3665 příspěvků 11.08.19 01:03

Byla jsem na vyčištění po šestinedělí. Malou měl manžel, dostala UM z flašky určené pro kojené děti. Nevypila ale skoro ani jednu dávku, prostě z flašky pít nechtěla. První várku mléka po narkóze jsem odsála (odsávačku mi půjčili v nemocnici). Pak už jsem mohla kojit. Malou mi manžel donesl.

Ornwen
Kelišová 5428 příspěvků 11.08.19 06:55

Nebyla jsem na operaci, ale na jinem vysetreni, kde jsem 12 h nesmela kojit. Odsavala jsem asi týden předem. Dostal to v flasce. Ale stejne to nechtel. Mel teda uz sest mesicu, tak zkusili ještě prikm (uz dostaval od 4.m) trochu snedl a pak zas kojení kdyz uz to slo

Váš příspěvek
Reklama