Operace na ORL kladno, nejde někdo?

887
28.7.13 15:27

operace na orl kladno,nejde nekdo??

Ahojda, nejde někdo na operaci na kladne??ja nastupuji zítra, a operace v utery. Nejak mam smisene pocity, z te nemocnice.Tak jestli tam jde někdo taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2505
28.7.13 15:48

Neboj, my tam teda už byli, ale až na protivného primáře, byli všichni- sestřičky i doktoři úžasní. ;)
Držím palce! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
28.7.13 15:56

Tak pan primar je dívnej. Mam obavy, ze ho nekam poslu.Mam jit na slinnou zlazu.ale pocitam ze pomazu domu driv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
28.7.13 16:00

Já tam byla se synem-4 dny a primču jsme naštěstí měli jedinkrát na večerní vizitě. Ale mám s ním předchozí bohaté nic moc zkušenosti z pohotovosti. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
28.7.13 16:31

Ja prave taky. Takze md tam nikdo neudrzi.Na revers, muzv vzdycky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
28.7.13 16:33

Ty taky? já tam byla a ten pan mi na angínu kombinovanou se zánětem dutin (šlo mi to do uší, bolelo to děsně, ale v krku mě nebolelo, tak mě z pohotovosti poslali nahoru) s crp 155 (to pak naměřila moje praktická doktorka) „naordinoval“ ibalgin a kapky do nosu (které mám zajisté doma). A co jsem si jako s tím dovolila přijít na pohotovost, že jim to pojišťovna neproplatí… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
28.7.13 16:42
@tulenice píše:
Ty taky? já tam byla a ten pan mi na angínu kombinovanou se zánětem dutin (šlo mi to do uší, bolelo to děsně, ale v krku mě nebolelo, tak mě z pohotovosti poslali nahoru) s crp 155 (to pak naměřila moje praktická doktorka) „naordinoval“ ibalgin a kapky do nosu (které mám zajisté doma). A co jsem si jako s tím dovolila přijít na pohotovost, že jim to pojišťovna neproplatí… :zed:

jojo, me to rekl u holky.ale uz se nenecham odbyt! Je namachrovanej, az ouvej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
28.7.13 17:43

Tak koukám, že máme s primářem velmi podobné zkušenosti. :cert:
Když jsme tam leželi, tak i sestřičky naznačovaly, že je na něj v tomto ohledu spoustu stížností.
To pak ale nechápu proč dělá primču?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
28.7.13 18:36
@Hanulínek píše:
Tak koukám, že máme s primářem velmi podobné zkušenosti. :cert:
Když jsme tam leželi, tak i sestřičky naznačovaly, že je na něj v tomto ohledu spoustu stížností.
To pak ale nechápu proč dělá primču?? :nevim:

to taky nevim.Ale pokud bude mit nemistne kecy, tak ma smulu. Kdyby bxlo orl jinde, nevaham

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
28.7.13 18:40
@janape píše:
to taky nevim.Ale pokud bude mit nemistne kecy, tak ma smulu. Kdyby bxlo orl jinde, nevaham

ve Slaným je taky, ale nevím jaké to tam je, v té nemocnici jsem ještě nebyla.
http://www.nemocniceslany.cz/oddeleni/ORL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
1.8.13 19:20

@tulenice ja koukala a operuje tam,p.dr.Cuba z kladna. Klasicke oddeleni tam orl neni.Tak nevim jak to zjístit a objednat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama