Operace nosních mandlí - Kladno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vonkova.v
Kecalka 125 příspěvků 10.11.14 14:40
operace nosních mandlí-Kladno

Dobrý den, malému lékařka z ORL doporučila vyndání nosních mandlí-zvětšení 3.stupně u kluka-4 roky, jsme cca měsíc po infekční mononukleoze. Vyndání se s přítelem bráníme, malej zatím neměl žádný zánět středního ucha, lékařka tvrdí, že mu mandle tlačí na střed oušek, i dle měření. Rádi bychom nechali malého vyšetřit ještě jiným lékařem, nejlépe Dětským ORL(bohužel je jen v Praze a Brně), znáte nějkého dobrého v Ústeckém kraji? V případě, že operaci přijememe, uvažujeme o Kladenské nemocnici, jaké máte zkušenosti? Děkuji za reakce. Veronika

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11270 příspěvků 10.11.14 14:56

@vonkova.v zkuste doktora ČUBU na Kladně, zatím jsem na něj slyšela jen chválu.

alien21
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 10.11.14 21:25

Také doporučuji Mudr. Čubu - sídlí v Maroldově ulici na Kladně, ale pozor - má společnou ordinaci s další doktorkou - taky není špatná, ale čuba je jednička a jeho přístup k dětem je naprosto úžasnej!!! Každé pondělí ordinuje sám v ambulanci v nemocnici ve Slaném - tam by byla jistota, že půjdete přímo k němu.

alien21
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 10.11.14 21:27

Jen ještě dodatek - ORL v kladnské nemocnici má dost špatnou pověst, byla jsem tam se synem několikrát s akutními záněty - přístup děsivej, péče bídná - od té doby jedině pan doktor Čuba a syn je OK. Pokud je potřeba operace, doktor Čuba operuje ve Slaném - řekl mi tehdy, že s kladenským ORL nemá „stejný názor“ a plně ho chápu.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 15.06.18 09:08
Predoperacni vysetreni

Ahoj holky,

tak nas to za 11 dni take ceka :-( precetla jsem si komentare ke Kladeenake nemocnici a ted jsem vystrasena jeste vic. Holky me by zajimalo, co jste potrebovali k predoperacnimu vysetreni? Volala jsem tam, mam vsechno napsany ale moc jsem to nepochopila. Chteiji krevni obraz ktery si mam stahnout z internetu? Je to spravne? A 3 dny pred operaci zajit ke sve doktorce aby nabrala krev a dala potvrzeni ze je mala zdrava… a s vysledkama se tam dostavim v den akroku? Muze mi prosim nekdo poradit jestli jsem to pochopila spravne? Moc dekuji

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 15.06.18 09:12

Ahoj my jsme byli před rokem v jiné nemocnici a chtěli po nás jenom predoperacni vyšetření které dělala naše dětská dr. rozbor krve, který nám také delaka naše dr. a tuším, ze ještě moč . :nevim:

vonkova.v
Kecalka 125 příspěvků 16.07.18 13:29
Pozde..

Odpovidam pozde, ale treba se to nekomu bude hodit.My meli konpletni predoperacni vysetreni, ale meli jsme puvodne jit do Mostu, veskere pozadavky jsme meli tedy na formularich z Mostu, malemu kvuli tomu brali cca 4 ampulky krve. V Kladne nic takoveho nechteji, ale kdyz uz jsme je meli, tak to samozrejme nevadilo. A uprimne rikam, nejsem si jista, jestli vyndani nosnich mandli k necemu bylo.Zel dr. nas do toho tlacili. V Kladne maji fajn pristup, krome doby kdy byl syn na sale jsme byli porad spolu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >