Operace pupeční kýly, Ústí nad Labem

139
22.10.19 18:31

Operace pupeční kýly, Ústí nad Labem

Dobrý den, za necelých 14 dní nastupuji s dcerkou do krajské nemocnice na dětskou chirurgii na operaci pupeční kýly. Je jí 5 let. Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s oddělením a také na to, na co se mám připravit po operaci doma, pokud někdo máte zkušenost. Jak to zvládly Vaše děti? Jak dlouho nemohly do školky, kdy je to přestalo bolet. Budu ráda za každou informaci. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
22.10.19 19:44

Tak to mě taky zajímá. Dcera 5 let má též, taky půjde do UL, ovšem je hodně vztekla, tak to pořád odkladam :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
22.10.19 19:49

@Věra1972 my jsme se objednávali na začátku ledna a dostali jsme termín za 10 měsíců, tak bacha na to, ať Vám to pak nezasáhne do školy.. Mě to docela překvapilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
22.10.19 20:11

Bude mít odklad, tak je čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
22.10.19 20:15

To je fajn. Každopádně dám pak vědět, jaké to bylo.. Snad se ještě do té doby nějaká maminka se zkušeností ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
22.10.19 21:17

Ok děkuji a přeji ať je vše v pohodě :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.10.19 07:49

Tříselná kýla

@AninkaCV Zdravím,my máme nástup zitra do Ústí na kýlu, ale na dnešek v noci dcera zvratcela ;) :) dnes jdeme ještě na předoperační, tak uvidíme co na to doktorka :( Už jsem byla kdysi s první dcerou v Ústí na kýle a nemůžu si stěžovat. Byli jsme tam asi tři dny a pak myslím, že týden domácího léčení… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat