Opožděná menstruace, krátké trvání a následné kvasinky

Anonymní
1.7.15 21:53

Opožděná menstruace, krátké trvání a následné kvasinky

Pěkný večer,
menstruaci mívám normálně za 29 - 31 dní, tentokrát přišla 34. den. Předešlý měsíc byl trošku stresový kvůli práci, takže by to šlo asi přisoudit tomu. Co mě ale zaráží víc, je to, že jindy mám menstruaci dohromady tak 6 dní, z čehož ke konci třeba půl dne není a pak se objeví ještě něco málo. Teď byla 4 dny, celkově myslím, že slabší…a ten čtvrtý den fakt skoro nic. Dneska (5. den) vůbec nic, ale vyskytlo se pálení…no kvasinková infekce, bohužel ji dobře poznám. Gynekoložka ví, že je občas mám, nijak mě nepřeléčila, na stěrech nález nebyl. Když mám kvasinky, tak ale skoro vždycky tak týden před MS, teď poprvé po ní. Čím to vše může být? Mám se poradit s doktorkou, nebo normálně přeléčit kvasinky jako vždy a počkat, jaká bude příští menstruace? Nebo jste to takto měla některá v začátku těhotenství? 8o

Žádnou antikoncepci neberu, ale chráníme se, myslím, dostatečně (Pharmatex + prezervativy). Zatím jsem bezdětná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
1.7.15 21:58
@Anonymní píše:
Pěkný večer,
menstruaci mívám normálně za 29 - 31 dní, tentokrát přišla 34. den. Předešlý měsíc byl trošku stresový kvůli práci, takže by to šlo asi přisoudit tomu. Co mě ale zaráží víc, je to, že jindy mám menstruaci dohromady tak 6 dní, z čehož ke konci třeba půl dne není a pak se objeví ještě něco málo. Teď byla 4 dny, celkově myslím, že slabší…a ten čtvrtý den fakt skoro nic. Dneska (5. den) vůbec nic, ale vyskytlo se pálení…no kvasinková infekce, bohužel ji dobře poznám. Gynekoložka ví, že je občas mám, nijak mě nepřeléčila, na stěrech nález nebyl. Když mám kvasinky, tak ale skoro vždycky tak týden před MS, teď poprvé po ní. Čím to vše může být? Mám se poradit s doktorkou, nebo normálně přeléčit kvasinky jako vždy a počkat, jaká bude příští menstruace? Nebo jste to takto měla některá v začátku těhotenství? 8oŽádnou antikoncepci neberu, ale chráníme se, myslím, dostatečně (Pharmatex + prezervativy). Zatím jsem bezdětná.

poradila bych se s dr na preleceni a pockani do pristi ms ;)

• Citovat
  • Upravit
6210
1.7.15 22:03

Taky se mi kolikrát objeví kvasinky po/při menstruaci :roll: Hygienu dodržuji, vložky měním často (tampony mi při tomhle přijdou nevhodné) a tak nevím, no… Bývalá gyndařka se na mě dívala jak na blbečka a odbyla mě, že to není možné, že při ms se mění pH v pochvě a tak se mě nemůžou trápit kvasinky :zed: Já ale myslím, že jak se tam udržuje vlhko, do toho teď třeba teplo a krev neteče úplně proudem, tak je to ideální prostředí pro vznik kvasinkové infekce. Zkus se přeléčit běžným způsobem a kdyby to nepomohlo, tak potom vyraž na gyndu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
14.8.16 10:15

Zpožděná MS kvůli kvasinkové infekci?

Dobrý den, je mi 15let. Už jsem měla pohl.styk… A minulý měsíc jsem to nedostala… A pořád to tak nevypadá… Minulý měsíc mě svědilá, pálelá pochva (ve vnitř)… Bolí mě v pod bříšku… Zkusila jsem si těhot. test… a jeden byl negativní a druhý nevyšel vůbec… (nefungoval) zkusím si koupit další… můžu mít kvasinkovou infekci? myslíte že můžu mít zpožděnou MS kvůli kvasinkové infekci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
14.8.16 11:50

@Kata15 Jak je to dlouho, co se ti měla dostavit menstruace? Těhotenský test je většinou účinný až po určité době. Pálí tě to pořád? Měla jsi na to pálení nějaké prášky nebo mastičku? Chodíš ke gynekologovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama