Opožděná MS a negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 11.02.19 13:04
Opožděná MS a negativní test

Ahoj, je mi 21 let. S přítelem máme nechráněný sex. Mám 8 dní spozdenou menstruaci. Tlak a to vše jako by na mě měsíčky měli přijít mám ale pořád nic. Dělala jsem si včera test a vyšel negativní. Nevím co s tím. Má gynekoložka má dovolenou. MS mám vždy 4-5 den v měsíci cyklus 28 dní.Příznaky podobné jako při MS. Nechuť k jídlu něco si koupím chuť na to mám ale pak doma na to chuť nemám. Bolavá prsa, i podbřišku, také zácpa. Je tu i to že do mně omylem ejakuloval v ovulaci.
Proto se obracím sem. Zda někdo máte zkušenosti. Děkuji

Příspěvek upraven 11.02.19 v 13:16

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 11.02.19 13:15

Jak dlouho je to od ovulace a mas ji nějak potvrzenou?

Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 11.02.19 13:17
@Vercas123 píše:
Ahoj, je mi 21 let. S přítelem máme nechráněný sex. Mám 8 dní spozdenou menstruaci. Tlak a to vše jako by na mě měsíčky měli přijít mám ale pořád nic. Dělala jsem si včera test a vyšel negativní. Nevím co s tím. Má gynekoložka má dovolenou. MS mám vždy 4-5 den v měsíci cyklus 28 dní. Je tu i to že do mně omylem ejakuloval v ovulaci.
Proto se obracím sem. Zda někdo máte zkušenosti. Děkuji

Tak pokud do tebe omylem ejakuloval, měl ti dojít pro pilulku po. Nikdo ti neřekne, nejsi těhotná. Buď jdi na gynekologickou pohotovost, jestli chceš mít jistotu, ale řekla bych, že 8 dní po už by na testu něco vidět bylo.

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 11.02.19 13:20

@Tichošlápek Dobrý den, děkuji za odezvu. Od 15-19.1.19
Jenže co jsem četla se dá prý i klidně 2dny před nebo po ovulaci.
Stalo se nám to přesně 19.1.19

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 11.02.19 13:21

@Russet Dobrý den, kdybych těhotná byla klidně si to nechám. O mimču se bavíme. Ano proto mi to přijde divné. Děkuji za radu určitě doktora vyhledam.

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 11.02.19 13:22

@Vercas123 ovulace netrvá takhle dlouho. To mas z nějaké appky? Pokud nevíš přesne datum ovulace, tak těžko radit - muze to byt obyčejné zpoždění kvůli pozdější ovulaci, anovulacni cyklus, hodně rané těhotenství…osobně bych pockala na zpoždění 14 dni a pak šla na vyvolavacku

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 11.02.19 13:23

@Tichošlápek Děkuji za radu :)

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 13.02.19 17:47
Ahoj ženy

Dnes jdu na pohotovost.. Není mi dobře a chodím i častěji na záchod. Menstruace se stále nedostavila. Tak dnes uvidíme kdyztak dám vědět. Určitě budou další kteří budou mít stejný nebo podobný problém

Uživatel je onlineMichaela02993
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 15.02.19 20:21

@Vercas123 ahoj, tak jak jsi dopadla? Já vím že asi blbá otázka, jen mi tady v té diskuzi nějak nehrála ta tvoje doba ovulace (asi podle appky nebo z kalkulačky na Google) a tak bych chtěla vědět jak jsi dopadla když jsi sama přesně nevěděla kdy ovu byla :) :)

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků 15.02.19 21:46

@Michaela02993 Zdravím, dopadlo to tak, že jdu příští středu ke své gynekoložce a uvidíme no. Nic moc mi k tomu neřekli ani krev mi nevzali a ani ultrazvuk tak se vše dozvím ve středu. 17.2 by mi měla zase začít ovulace prošvihla jsem celou MS a už ji ani nečekám. Tak uvidíme jinak je mi pořád stejně.. Dám vědět :) :?

Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 15.02.19 21:54

@Vercas123 a o té ovulaci víš jak? :) :) :) používáš asi nějakou aplikaci že? :) :) :)

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků dnes v 01:23

@Michaela02993 Ahoj, ne byla jsem u doktora. Ten mi řekl, že se mi akorát posunula. Menstruaci jsem dostala včera večer tak už je to lepší, ale povím vám je to pěknéě na prd po takové době.. Ze začátku jsem ani nevěděla že MS přišla. A teď o ní vím každou chvíli. Ty křeče jsou hrozné.. :zed: :) :D

Zasloužilá kecalka 739 příspěvků dnes v 01:27

@Vercas123 tak je dobré že to dobře dopadlo jen furt nechápu ty 4 dny ovulace, to ti říkal doktor? Nebo jak jsi to zjistila? :) :) :) kamarádka se právě řídila podle té aplikace menstruační kalendář a musím říct že ta apka je úplně zbytečná :)

Vercas123
Povídálka 20 příspěvků dnes v 06:32

@Michaela02993 Ze začátku když jsem slyšela že si to můžu takhle vypočítat sama jsem to udělala přes nějakou tu kalkulačku tady na internetu. Ale i tak jsem zašla pro radu k lékaři

Zasloužilá kecalka 739 příspěvků dnes v 09:31

@Vercas123 ty kalkulačky jsou úplně zbytečně, ale v tomhle případě ti asi poradil i lékař špatně, ovulace není 4 dny :) :) :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >