opravdu lehká čtyřkolka?

Anonymni
5.9.07 18:37

opravdu lehká čtyřkolka?

zajímalo by mě, jestli existuje nějaká opravdu lehká a skladná kombinovaná čtyřkolka s velkými nafukovacími, vpředu otáčecími koly, vhodná na zimu do terénu (do sněhu), ale i do města, aby měla „moderní“ design a přehazovací rukojeť. poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.9.07 09:31

A uvažovala jsi o značce Free Line? Sice nemají přední otočná kola, ale je hodně typů-a jsou odpružené, krásně houpají

• Nahlásit
  • Citovat
6.9.07 10:29

Ahoj anonymní,

teda nevím, ale na takový kočár jsem při svých svých výpravách za kočárkem nikde neviděla 8O
Pokud Ti jde o to, aby byl hodně lehký, koukni na kočárky s duralovým podvozkem, ty se dají opravdu ovládat prstem … teda s miminkem to bude horší :lol:
Přehazovací rukojeť mají jen kombinace s tou vloženou taškou na miminko, ale taky ne všechny, a co jsem to viděla, tak do té tašky se miminko vejde tak na tři měsíce (i mi to teda řeklo několik prodavaček) … no natož s fusakem :roll: , kombinace, které mají hlubokou korbu a sporťák zvlášť přehazovací rukojeť většinou nemají, tam jde korbička přehodit po směru nebo proti směru jízdy.

KOnkrétní značku Ti ale neporadím, každý kočárek má něco, ale všechny požadavky co bys chtěla ..... nevím nevím jestli seženeš…

Ještě mám spoustu poznatků co se kočárků týče, jsem teda (zatím) teoretik - miminko se nám má narodit na přelomu listopad/prosinec - ale s kamoškama těhulkama jsme objezdily za kočárkama celou Vysočinu i nějaké obchody v Brně, o on-line obchodech nemluvím :lol:
Přeji Ti šťastný lov a hlavně někde potkej super prodavačku, která bude na svém místě a bude mít přehled ..... moc jich není :evil:

Ahoj I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
6.9.07 11:23

Lehká kombinovaná čtyřkolka s nafukovacími koly a přehazovací rukojetí je Patron Bohemia - www.patron-bohemia.cz. Přední otáčecí kola ale nemá. Tašku i sedačku má prostornou, syn se tam vešel i v roce a půl, kdy jsme ji použivali jako fusak.
Myslím, že když má kočárek přední natáčecí kola, že nemůže mít přehazovací rukojeť.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
6.9.07 12:07

Jestli čtyřkolku, tak určitě zvaž natáčecí kola-nemůžu si to vynachválit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
6.9.07 12:11

mne napada jen Bugaboo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
6.9.07 13:47

Sice už kočárek máme, ale jelikož s ním nejsme vůbec spokojeni (neustálé reklamace) a navíc nás s ním čeká soud, tak jsem se jen informativně dívala na netu po kočárkách, které bych volila nyní.
Přehazovací rukojeť u kočárků s natáčecími koly asi není, ale zde jsou moji favoriti:

http://www.eshopbaby.cz/…knorr-p1493/

Twister:

http://shop.internetshopping.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.9.07 09:47

Já bych taky volila BUGABOO… Jediný v čem neodpovídá jsou ty naf. kola- naf. jsou jen zadní, ale vůbec to nevadí :D Jinak váha necelých 9kg, přehaz. rukojeť, přední otočnákola o 360 stupňů, prostorrná korba, velký koš, otočná sedačka, možnost nacvaknout maxi cosi

• Nahlásit
  • Citovat
472
9.9.07 22:06

A našla jste některá někde cenu toho kočárku Bugaboo? Já ať hledám jak hledám, tak nic nenacházím :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.07 00:17

Pett,podívej se do vyhledávače,ale pohybují se dost vysoko,přes dvacet tis :(
Mě se navíc moc nelíbí,vybrala jsem si Mikrus alu sprint :wink: Nemá přehazovací rukojeť,ale otočnou sedačku,kola natáčecí má :P Jen je těžší,ale to mi nevadí,mhd nejezdím a mám výtah,spíš je to plus pro stabilitu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.07 23:50

22 500Kč- prodává se jen sporťák a hubokáč dohromadyZ jako komplet, např. Babypark, anna a viktorie… Ale než ho zatratíš kvůli ceně, aspoň ho vyzkoušej, stojí za to 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.9.07 21:03

Mám podobný problém a po dlhom pátraní som objavila asi 4 značky, len nemajú nafukovacie kolieska, sú to značky Nurse, Chipolino,ABC desing a Peg Perego, ja som po dlhých úvahách zvolila Peg Perego Uno, síce sa mi vzhľadovo páčia aj iné, ale nechcela som sa vzdať tej prehadzovacej rukojeti, po skúsenostiach s kočárkom ktorý máme momentálne, malá má už rok, tak chcem niečo ľahčie a hlavne praktické, Peg perego zatiaľ splňuje najviac požiadaviek ktoré mám, priestranný, dostatočne dlhý-opierka 50cm,polohovací do lehu, dá sa vraj dokúpiť aj prenosná taška, sú tam super pásy na pripútanie, dieťa v nich má pohyb a nevypadne, naša malá je poriadne živá a pripútanie je pre ňu horor, zadné kolieska má vačšie a predné menšie otočné, prehadzovaciu rukojeť, v obchode som ho skúšala skladať a ide to aj jednou rukou, má pultík na hranie a fľašu, váhu 10 kg,stojí 8000.-, vraj zvládne i horší terén, tak uvidíme, či budeme spokojný a hlavne aby tam bolo fajn malej a mala pohodlie :D

• Nahlásit
  • Citovat
130
4.11.07 20:10

mela jsem ten samy problem, teda mam a chtela ybch vsechny pozadavky, co jsi napsala, ale je pravda, ze na zadny aby mel vsechny moje pozadavky jsem nekapla,mym favoritem je X-lander 2007 s otocnymi koly a je pravda, ze se snim skvele manipuluje a druhym je Patron Bohemia, ale ten s otocnymi koly nema je nafukovaci,tak mam taky strach s nim chodit do terenu.tak se nejak nemuzu rozhodnout, tak preju pevne nervy s hledanim.Martulka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
4.11.07 21:04

Patron je sice lehoucky a prostorny - dcerka se mi tam vleze jeste dvakrat :-), dobre ovladatelny i bez otocnych kolecek - mam Apollon Alux - ale doufam, ze uz ho dlouho mit nebudu a budu s moct koupit neco jinyho. :twisted: :roll: Ctyrikrat reklamace za 7 mesicu pouzivani :nevim:, coz je v prepoctu dva mesice bez kocaru :! :?: :!
Patron po svych zkusenostech durazne nedoporucuju :idea:

Kamoska ma Herqules Raptor (trojkolku), ma ho stejne dlouho jako ja a je s nim spokojena, bez problemu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.2.08 19:49

Pokud můžu poradit, tak bych doporučila X-lander XA 2008! Je to čtyřkolka s nafukovacími a otočnými předními koly. Porovnávali jsme ho s Jané a tolik opěvovaný Jané prohrál na plné čáře! X-lander je daleko lehčí, snadněji ovladatelný a samozřejmě levnější. Až nás to překvapilo (ne ta cena 8O). Dokonce jsme je i přeměřovali (Jané vypadá větší), ale jsou jak sporťák, tak korbička stejně velké i široké. Od dubna budou na trhu i nové barevné kombinace (prý), takže čekáme, z čeho budeme moct vybírat. Ála

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama