Opravdu nezáleží na intenzitě testovací čárky?

216
15.7.13 12:29

Opravdu nezáleží na intenzitě testovací čárky?

Zdravím Vás, opravdu na tom nezáleží jak tu někdo píšete? jinak mám dlouhé cykly kolem 40dní dnes jsem 46dc a už týden se mi čárka nezměnila, je hodně slabá ale vidět je, zkoušela jsemi jiné testy, vim že mám testovat jednou značkou ale i prřesto by mělo být trochu vidět ne? jinak příznaky mám, digitální test mi vyšel pozitivní, k dr jdu ve čtvrtek. Jen mě zajímá jestli se to stalo některé z Vás a přesto se nejednalo o mimodelozni tehu a vše bylo ok?

Moc moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29174
15.7.13 12:34

@Elizabethie záleží nezáleží…jo i ne. Ne v tom smyslu, že určitě bych podle intenzity čárky jako takové neodhadovala stáří těhotenství, dvojčata a podobné nemysly…na druhou stranu, když se testuje ob den, ob dva, tak by čárka měla jistým způsobem sílit (pokud se testuje stejným testem, ideálně ze stejné šarže a za podobných podmínek-tj. první ranní moč nejlíp). Rozhodně bych nedělala nějaké závěry, rozhodne až uzv, ale prostě komu zůstane na testu duch v osmý den testování stejný jako byl v první den, tak se může jednat o biochemické těhotenství (s tím mimoděložním bych se až tak nebála, já ho měla a testy mi sílily přímo ukázkově). Takže uvidíš, do čtvrtka už zbývá málo času :)

Příspěvek upraven 15.07.13 v 12:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
15.7.13 12:34

Ahoj, já měla při prvním těhu čárku skoro neviditelnou snad dva týdny, dělala jsem spousty testů. Mudr. tenkrát říkala, že je to tím, že jsem na začátku těhu :lol: druhá čárka byla silná až tak v pátém týdnu, takže si myslím, že se nemáte čeho bát
Přeji pohodové těhotenství a zdravé miminko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
15.7.13 12:35

To je úúplně v pohodě. Já to měla u obou těhotenství slabě viditelný. U lékaře se to dozvíš přesně. Držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
15.7.13 12:39

Zkouším přidat foto, foceno mobilem takže kvalita žádný zázrak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
15.7.13 12:41

Ahoj,

každopádně tě nechci nijak vystrašit, jen chci přidat svojí zkušenost… při prvním těhu to šlo od duchů až do dokonalých dálnic :palec: druhé, které nedopadlo dobře, právě mimoděložní…ze začátku byla taková slabší, ale krásně viditelná čárka… postupně to spíše sláblo nebo bylo stejné… nijak nesílila, nakonec se potvrdilo mimoděl. Nyní, testovala jsem hned první den po vynechání a testovací čárka byla, slabší, ale krásně viditelná…na to, že test probíhal odpoledne jsem se divila. po 4 dnech mi vylezly ukázkové dálnice. A zatím klepu, ale vše ok a mimi se uhnízdilo tam, kde mělo :palec: Vše probíhalo s mamatesty.

Každopádně držím palečky, at to dobře dopadne a na nějaké čárky na testu budeš moct zapomenout!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.7.13 12:44

Ahoj. Já měla viditelnější čárku až tak 2-3týdny po duchovi na testu:) když už bylo těhu potvrzené, tak jsem zas plašila aby bylo srdíčko, až bylo srdíčko tak jsem v 10tt plašila, že mi uplně vymizely těhu příznaky a já mám určitě zamklé těhu, pak jsem plašila z předčasného porodu, pak z předčasného odtoku plodové vody.. :D:D:D taaakže žádné předčasné závěry! Vše bude ok a hodně štěstí a zdraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
15.7.13 12:45

Při prvním testu jsem tu druhou neměla skoro vidět, pak trošku sílila, ale jak už jsem psala, trvalo to tak 14 dní, než se vybarvila :)
tenkrát jsem myslela, že ten test je vadný, ale digi test ukázal dvě dálnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
15.7.13 12:49

Já jsem měla hodně slabou čárku a mam doma 3 letého kluka :D viz foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
15.7.13 12:54

Testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
15.7.13 12:58

@andy89 tak to si mě moc potěšila :) jjinak už opravdu nevím jaký test koupit aby tam ta tloustice byla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
15.7.13 13:00

@sexyfraga ale krásne ti silily:) mě ne viz foto co jsem dala, mám ještě dva testy dr.max jako tu dva poslední abych viděla rozdíl stejné značky tak uvidím ve středu jestli také silí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2453
15.7.13 13:02

@Elizabethie zkus koupit Clear Blue Digital. Po vynechání ms je jednoznačný, ukáže Ti i týdny. Je to dražší záležitost (necelé 2 stovky, ale já za obyč testy utratila i víc a byly hned pryč :oops: ). Můžeš při pozitivním výsledku zkusit ještě za týden, jestli Ti naskočí týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
15.7.13 13:03

@anahita taky plašan :D doufám že to :D dopadne stejně dobře jako u tebe a není vadné to mimi(pokud tam vůbec něco je) ale holt moje moč nebo testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
15.7.13 13:05

@ana11 už jsem si ho dělala ve čtvrtek a vyšel pozitivní a 1-2 týdny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu