Hledám prostorný sporťák 2019

3787
11.11.19 12:03

Opravdu prostroný sporťák 2019

Ahoj, podobných témat je tu dost, nicméně ráda bych měla aktuální informace. Hledám prostorný sporťák, min. 100 cm délka. čtyři kola a s možností posadit dítě i proti směru jízdy. Značka je mi lhostejná. Zaujal mě kočárek LARGO, Patron Apollon, ale ráda bych i další návrhy. Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12325
11.11.19 12:12

@edding400 oareon byl výborného, měla jsem ho. Dá se ještě vůbec koupit? Měla jsem ho na třetí dítě, fakt doporucuju. Zvládnul vše! Pohodlné, obrovském kos, dítě se do něj vejde i tříletý, čtyřletý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
11.11.19 12:18

@g.sandova jen bazarový…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12325
11.11.19 12:25

@edding400 apollon alux, tam mělo byt.
V dobrém stavu bych koupila, ale mně se líbily od začátku. Někdo tyhle tanky nemusí.
Za mě ideal, nákup i pes se tam vešel! dolů, lůžko prostorné, do leží, v zimě s fusakem bezvadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19620
18.11.19 17:57

Ted do 21h probiha zivy chat, nech si poradit
https://www.emimino.cz/…acku-371476/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.12.19 16:47
@edding400 píše:
Ahoj, podobných témat je tu dost, nicméně ráda bych měla aktuální informace. Hledám prostorný sporťák, min. 100 cm délka. čtyři kola a s možností posadit dítě i proti směru jízdy. Značka je mi lhostejná. Zaujal mě kočárek LARGO, Patron Apollon, ale ráda bych i další návrhy. Předem moc děkuji.

Dobry den, mohu se zeptat, jaky kocarek jste nakonec vybrala? Vsechny protismerne kocarky, ktere jsem nasla, maji sirku sedatka max 32 cm a do toho se mi syn v bunde a fusaku uz bohuzel nevejde (nyni mame 32 sirku, 87 delku a precuhuje vsude, kde to jen jde). Pri jizde chce na me koukat a povidat si a nasledne usne. Mame 15mesicu, 12kg a 87 cm, takze potrebuji opravdu co nejvetsi a nejbytelnejsi kocarek.
Diky za kazdou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
13.12.19 17:16
@xxVeruxx píše:
Dobry den, mohu se zeptat, jaky kocarek jste nakonec vybrala? Vsechny protismerne kocarky, ktere jsem nasla, maji sirku sedatka max 32 cm a do toho se mi syn v bunde a fusaku uz bohuzel nevejde (nyni mame 32 sirku, 87 delku a precuhuje vsude, kde to jen jde). Pri jizde chce na me koukat a povidat si a nasledne usne. Mame 15mesicu, 12kg a 87 cm, takze potrebuji opravdu co nejvetsi a nejbytelnejsi kocarek.
Diky za kazdou radu.

Na délku mohu poradit britax bmotion 4+, ten má 105 cm. šíře netuším, ale vozila jsem v něm dceru v zimě když ji bylo taky 1,5roku a vážila určitě cca 12kg i více. Ale nejde dát protisměrně, já koukala jen přes stříšku tam je sítka otviratelná. Jinak za mě to byl top kočárek. Bytelný, gelová kola, odpružení, a hlavně prostor pro dítě na ležení. A polohovaní nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19620
13.12.19 20:15

V b-motion se vyspi i trilete dite, za me je teda fajn…sirka nevim, ale deti jsou rady zachumlane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
16.12.19 18:52

@xxVeruxx Zatím máme ABC design Viper 4s, ale není to ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat