Optika v Hradci Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kolibrik1
Povídálka 23 příspěvků 23.05.19 06:30
Optika v Hradci Králové

Zdravím,
chci si nechat udělat nové brýle a potřebuju doporučení na dobrou optiku v HK. Vůbec teď nemám přehled, jsou to roky, co jsem byla naposledy. Kde jste byly spokojené s výběrem, přístupem, cenami?

Reakce:
Lentilkaaa83
Závislačka 3183 příspěvků 23.05.19 07:12

Největší výběr asi dr Klein na Ulrichaku. Ja uz jsem teda 5 let po operaci, takže brýle nemám. Ale tehdy měli i dobre ceny

arinecka
Kelišová 6391 příspěvků 23.05.19 07:21

@kolibrik1 Optika Doubrava, v Orlice parku :palec:

kolibrik1
Povídálka 23 příspěvků 23.05.19 08:10
@Lentilkaaa83 píše:
Největší výběr asi dr Klein na Ulrichaku. Ja uz jsem teda 5 let po operaci, takže brýle nemám. Ale tehdy měli i dobre ceny

Děkuji za tip, určitě se tam podívám.

kolibrik1
Povídálka 23 příspěvků 23.05.19 08:11
@arinecka píše:
@kolibrik1 Optika Doubrava, v Orlice parku :palec:

Dívala jsem na net, protože ani nevím, čemu se říká Orlice park :oops:. Mají docela dobré hodnocení a navíc ještě v obchoďáku člověk nemusí řešit parkování, tak až budu mít cestu kolem, tak tam zaběhnu. Děkuji za tip :kytka:

arinecka
Kelišová 6391 příspěvků 23.05.19 08:58

@kolibrik1 My tam chodime cela rodina a spokojenost. Pokud bys potrebovala zmerit dioptrie, tak je potreba se objednat ;)

Frantiska.fanny
Stálice 65 příspěvků 28.05.19 17:13

Já jsem byla ve futurum v Hradci v Grandopticalu a brýle dobrý. Mají tam docela velký výběr, jsou příjemní a chytla jsem zrovna nějakou akci co tam měli takže jsem ty brýle měla za docela dobrou cenu.

Váš příspěvek
Reklama