Oregano v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 16:28
Oregano v těhu

Dobrý den maminky chtěla bych se zeptat snědla jsem pizzu a až po té zjistila že oregano ( bylo ho tam dost) se nesmí jsem tetkon špatná aby se něco mimi nestalo jsem 13 tt

Přečtěte si článek: Bylinky v těhotenství - které ano a které ne?

Reakce:

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 02.08.18 16:32

Nic se nestane. Těhotenství není nemoc, aby si musela držet diety a řešit co jíst a co ne. Dej si na co máš chuť. ;)

Tejule
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 02.08.18 16:32

Oregano se nesmí??? Ty jo, já ho normálně jedla a moje dítě žije a jedla jsem i jiné věci a má se cile k světu, necti, nezkoumej, hlavně se uklidní. Nic se stát nemohlo, to bys pomalu nemohla ani dejchat…

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 02.08.18 16:37
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky chtěla bych se zeptat osnědla jsem pizzu a až po té zjistila že oregano ( bylo ho tam dost) se nesmí jsem tetkon špatná aby se něco mimi nestalo jsem 13 tt

Nic ale jestli ho bylo hodne mozna budes nafoukla jak balon. Jinak v zacatku tehu by se nemeli jist zraloci pochotky a jedovate potvory :)

zuzikka
Kecalka 333 příspěvků 02.08.18 16:40

To je v poho, neboj. Troška v jídle fakt neublíží. Nemělo by se ve větším množství, třeba jako čaj, ale to většina prohřívacích bylinek. Já měla na začátku omylem v jídle i rozmarýn a ten je mnohem silnější a navíc má thujon (stejně jako šalvěj nebo pelyněk).

a12
Vesmírná mluvilka 32149 příspěvků 02.08.18 17:14

tak to jsem teda fakt netusila,ze se nesmi :mrgreen: :mrgreen:

TRG
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 02.08.18 17:18

Na to, co je fakt nebezpecne se upozornuje vsude - drogy, alkohol, nikotin, velke davky kofeinu a podobnych povzbuzovaku apod. Kdyby se po poziti oregana melo neco dit, uz bys to davno vedela, nekde o tom slysela, cetla. Nema smysl se vyhybat oreganu na pizze a podle me nemuze nic udelat ani hermelin z pasterovaneho mleka. Nebo rozmarynove brambory. Nebo kola k obedu. Spatne upravene maso je podle me o dost „nebezpecnejsi“. Ale ja mela v tehotenstvi leccos, samozrejme ze spolehlivych zdroju. ;) Vsak v zemich, kde se ji syrove ryby to tehotne asi taky neutnou, nebo nevim, jak by to tam delali. :) Zeptej se schvalne sveho doktora a uvidis, ze s tim bude v pohode. 8) Nebo rekne, ze pizza neni nejzdravejsi. :D Na konci tehotenstvi, az budes treba po terminu, budes naopak zkouset nejak prdolu postouchnout a ona nepomuze ani konvice zazvoroveho caje s hrebickem. Za me - v tehotenstvi az na vyjimky vsechno a s mirou.

Tunrida
Hvězda diskuse 47799 příspěvků 02.08.18 17:22

:think: dej si nášup :lol: :nevim:

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 02.08.18 17:26

Toto jsou malé věci. Bud v pohodě.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 02.08.18 21:31

To slyším poprvé a mám 2 zdravé děti :think: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >