Osoba pečující o dítě do 7 let a poté nástup do práce

36
8.6.23 06:41

Osoba pečující o dítě do 7 let a pote nástup do práce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Teď jsem na pojišťovně nahlášena jako osoba pečující o dítě do 7 let, malýho konečně vzali od září do školky a v září bych měla nastoupit do práce. Musím se potom jít odhlásit na pojišťovnu anebo do udělá práce? Děkuji za odpověďi :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36187
8.6.23 07:43
@mitata81 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Teď jsem na pojišťovně nahlášena jako osoba pečující o dítě do 7 let, malýho konečně vzali od září do školky a v září bych měla nastoupit do práce. Musím se potom jít odhlásit na pojišťovnu anebo do udělá práce? Děkuji za odpověďi :palec:

Z práce by to měli udělat, ae když to uděláš taky tak nic nezkazíš. Jde to určitě i online.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat