Osoba pečující o dítě do 7 let a poté nástup do práce
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
8.6.23 06:41
Osoba pečující o dítě do 7 let a pote nástup do práce
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Teď jsem na pojišťovně nahlášena jako osoba pečující o dítě do 7 let, malýho konečně vzali od září do školky a v září bych měla nastoupit do práce. Musím se potom jít odhlásit na pojišťovnu anebo do udělá práce? Děkuji za odpověďi ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
8.6.23 07:43
@mitata81 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Teď jsem na pojišťovně nahlášena jako osoba pečující o dítě do 7 let, malýho konečně vzali od září do školky a v září bych měla nastoupit do práce. Musím se potom jít odhlásit na pojišťovnu anebo do udělá práce? Děkuji za odpověďi
Z práce by to měli udělat, ae když to uděláš taky tak nic nezkazíš. Jde to určitě i online.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit