Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
Bnka vam zacala delat problemy? Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite a banka dela problemy ![]()
Nstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt ![]()
@Roker píše:
Bnka vam zacala delat problemy? Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite a banka dela problemyNstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt
Okrast?
Myslite LEGALNI, zcela zakonny zpusob cestou oddluzeni?
![]()
@farska No, toť otázka
pokud už v době půjčky věděli, že splácet nezvládnou a budou oddlužení žádat, tak na tom nic moc zákonného není…
@j.a.n.i1 píše:
@farska No, toť otázkapokud už v době půjčky věděli, že splácet nezvládnou a budou oddlužení žádat, tak na tom nic moc zákonného není…
Přesně
@farska píše:
Okrast?
Myslite LEGALNI, zcela zakonny zpusob cestou oddluzeni?
ano myslim zcela lealni zpusob oddluzeni
pokud je tak pruzracne legalni, jiste zadny problem s policii (resi podezreni z nelegalnich vci) mit NEBUDOU ty rozumbrado ![]()
Osttne, zastancum podobnych postupu preju, aby je takto odmenil nekdo, komu jste pujcili nejakou sumu bez zajisteni ![]()
Jo je to v klidu. Normální oddlužení. Měli svou pohledávku kvalitněji zajistit. ![]()
@Roker píše:
Bnka vam zacala delat problemy? **Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite******a banka dela problemyNstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt
Je treba rozlisovat kradez a zakonny zpusob oddluzeni.
Na nic jineho nereaguju.
Oddlužení je legální přivlastnění cizích peněz. Pro věřitele není žádný rozdíl mezi krádeží a oddlužením.
Ono, když se podíváte na proces oddlužení (případy jsou veřejně přístupné), často jde o to, že jistina je jen minimální částka, kolikrát ani ta jedna třetina
Oddlužení je formální proces. Soud nezjišťuje vznik dluhu, ani to, co dlužník s penězi udělal. Je tak možné, že podstatnou část dluhu tvoří smluvní pokuty i to, že dlužník uzavřel mnoho smluv o půjčce už s úmyslem jít do oddlužení. Je tak možné legálně peníze vyprat a po pěti letech použít. Je tedy vhodné nechat případ prověřit policií, zda nejde o podvod.
@Anonymní píše:
@Bibiana1976 Ahoj můžu se zeptat jak si dopadla? máme ted stejný problém insolvence schválena věřitelé se přihlásili, i banka která nám ted po třech měsící začala dělat problémy taky jdeme k podání vysvětlení na policii
Pokud jste při braní úvěru bance nelhali a nic podstatného ohledně své finanční situace jste nezamlčeli, tak se nemáte čeho bát.
Doporučuju insolvenci ve Velké Británii, trvá rok. Chce se to přestěhovat, najít si práci a po půl roce insolvence. Následně za rok je konec. Všechno se dá v ideálním případě stihnout za rok a půl. Anglie nemá prakticky žádné podmínky pro insolvenci. Následně po návratu všem poslat rozhodnutí o ukončení insolvence a nazdar problémy ![]()
No máme svobodu, takže jsem se přestěhovala dávno a exekutorům se jen směju, ať se snaží a platí ze svojí kapsy ![]()
@lenkara píše:
No máme svobodu, takže jsem se přestěhovala dávno a exekutorům se jen směju, ať se snaží a platí ze svojí kapsy
Ty se tomu ještě směješ? Já se směju zase nad hloupostí a následnou vych. caností některých lidí