Osobní bankrot a trestní oznámení za podvod

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1570
12.11.16 21:12

Bnka vam zacala delat problemy? Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite a banka dela problemy :-)

Nstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30309
12.11.16 22:02
@Roker píše:
Bnka vam zacala delat problemy? Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite a banka dela problemy :-)Nstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt :-)

Okrast?
Myslite LEGALNI, zcela zakonny zpusob cestou oddluzeni?
:think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101959
12.11.16 22:05

@farska No, toť otázka :think: pokud už v době půjčky věděli, že splácet nezvládnou a budou oddlužení žádat, tak na tom nic moc zákonného není…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.16 00:17
@j.a.n.i1 píše:
@farska No, toť otázka :think: pokud už v době půjčky věděli, že splácet nezvládnou a budou oddlužení žádat, tak na tom nic moc zákonného není…

Přesně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1570
13.11.16 00:49
@farska píše:
Okrast?
Myslite LEGALNI, zcela zakonny zpusob cestou oddluzeni? :think:

ano myslim zcela lealni zpusob oddluzeni :) pokud je tak pruzracne legalni, jiste zadny problem s policii (resi podezreni z nelegalnich vci) mit NEBUDOU ty rozumbrado :)

Osttne, zastancum podobnych postupu preju, aby je takto odmenil nekdo, komu jste pujcili nejakou sumu bez zajisteni :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
146
13.11.16 02:24

Jo je to v klidu. Normální oddlužení. Měli svou pohledávku kvalitněji zajistit. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30309
13.11.16 08:46
@Roker píše:
Bnka vam zacala delat problemy? **Vtipny, ze chcete okrast veritele o 70% toho co jim dluzite******a banka dela problemy :-)Nstesti ISIR neni anonymni a tohle udelas jen jednou a pak uz ti doufam zadna banka nepujci, protoze uz to budes u bank mit zapsany nafurt :-)

Je treba rozlisovat kradez a zakonny zpusob oddluzeni.
Na nic jineho nereaguju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2361
13.11.16 10:28

Oddlužení je legální přivlastnění cizích peněz. Pro věřitele není žádný rozdíl mezi krádeží a oddlužením.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
13.11.16 10:32

Ono, když se podíváte na proces oddlužení (případy jsou veřejně přístupné), často jde o to, že jistina je jen minimální částka, kolikrát ani ta jedna třetina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2361
13.11.16 10:57

Oddlužení je formální proces. Soud nezjišťuje vznik dluhu, ani to, co dlužník s penězi udělal. Je tak možné, že podstatnou část dluhu tvoří smluvní pokuty i to, že dlužník uzavřel mnoho smluv o půjčce už s úmyslem jít do oddlužení. Je tak možné legálně peníze vyprat a po pěti letech použít. Je tedy vhodné nechat případ prověřit policií, zda nejde o podvod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19800
13.11.16 11:01
@Anonymní píše:
@Bibiana1976 Ahoj můžu se zeptat jak si dopadla? máme ted stejný problém insolvence schválena věřitelé se přihlásili, i banka která nám ted po třech měsící začala dělat problémy taky jdeme k podání vysvětlení na policii :-(

Pokud jste při braní úvěru bance nelhali a nic podstatného ohledně své finanční situace jste nezamlčeli, tak se nemáte čeho bát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
200
13.11.16 23:18

Doporučuju insolvenci ve Velké Británii, trvá rok. Chce se to přestěhovat, najít si práci a po půl roce insolvence. Následně za rok je konec. Všechno se dá v ideálním případě stihnout za rok a půl. Anglie nemá prakticky žádné podmínky pro insolvenci. Následně po návratu všem poslat rozhodnutí o ukončení insolvence a nazdar problémy :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
13.11.16 23:22

@lenkara na takové tam čekají :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
200
13.11.16 23:23

No máme svobodu, takže jsem se přestěhovala dávno a exekutorům se jen směju, ať se snaží a platí ze svojí kapsy 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.16 01:02
@lenkara píše:
No máme svobodu, takže jsem se přestěhovala dávno a exekutorům se jen směju, ať se snaží a platí ze svojí kapsy 8)

Ty se tomu ještě směješ? Já se směju zase nad hloupostí a následnou vych. caností některých lidí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel