Ostrov v Chorvatsku, který?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1156
19.5.22 18:08

Ostrov v Chorvatsku, který?

Zdravím dámy, chceme letos opět do Chorvatska, jezdíme poslední dobou na ostrovy, jaký doporučuje? Vhodné pro děti, aby tam nebyla hloubka a celkově pěkný ostrov kde jsou zátoky a pěkné prostředí. Líbí se nám ostrov Pag, kde jsme už dva krát byly, tak hledáme taky nějaký pěkný podobný ostrov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33810
19.5.22 18:12

@pocker ostrov Hvar, městečko Jelsa - krásné romantické okolí, v blízkosti hotelu „Hvar“ zátoka s teplou vodou po pás až po ramena, někde jen po kolena - blbý přístup do vody, ale úžasná koupačka, písečné dno, teplá voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
19.5.22 18:17

Krk nebo Hvar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10403
19.5.22 18:19

My jezdíme na Hvar :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
19.5.22 18:29

Korcula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
19.5.22 18:38

Chtěli jsme Murter, ale to je malý ostrov, ten máme za chvíli projetý a moc pláží tam není a není tam žádné městečko, kde by se dalo chodit po večerech…
Hvar se líbí manželovi a mě zase Korčula.
Ještě jsme se divaly na YouTube na ostrov Rab, ale tam jsou z jedné strany ostrova skály. Na Krku jsme byly a tam se nám moc nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
19.5.22 18:40

Ještě zatoky má Dugi otok, ale tam nic není žádné městečko a večer by tam byla nuda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
19.5.22 18:52

Korčula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
19.5.22 19:12

Tobacco Caye, doporučuji, korály, rejnoci a podobně, k večeři langusta za dvě stovky, je to sice v Belize, ale leť radši tam, než plýtvat oběživem za blbý Chorvatsko.

Příspěvek upraven 19.05.22 v 19:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
19.5.22 19:14

Korčula byla docela fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
19.5.22 19:16
@lucad77 píše:
Korčula byla docela fajn.

To bych šel radši na korčule na zamrzlý rybník. Ach, kde jsou ty zimy našeho mládí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
20.5.22 08:33

Já jsem byla nadšená v loni na Brači, městečko Supetar. Je tam hodně pláží…
Zatím nemáme ubytování, paní nám zrušila rezervaci :pocitac: :zed: a vše ostatní je jednou tak drahé (myslím, že i v tom našem ubytku nás někdo přeplatil…)
Chystáme se zase :srdce:
Dá se udělat hezký výlet na Bol, kde je pláž Zlatni Rat, je tam sice moře lidí, ale krásná procházka k pláži.
Výhoda Supetaru je, že tam jezdí trajekt přímo ze Splitu, který jezdí jako autobus co chvilka, plus je, že pokud nemáte auto - jezdí autobusy do celého ostrova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
21.5.22 18:22

@Arianna007 Na booking je dost ubytování. Určitě se dá vybrat.. pláží je tam opravdu hodně..
My ještě stále nevíme kam, už to začíná být i přebrané nebo i dost drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
21.5.22 18:34

Jednoznacne Cres :srdce: Měla jsem to štěstí běhat tyden zavody v orientaku. A další tyden jsme se s manželem váleli na nuda plážích Je to tam nádherné!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
21.5.22 20:52
@pocker píše:
@Arianna007 Na booking je dost ubytování. Určitě se dá vybrat.. pláží je tam opravdu hodně..
My ještě stále nevíme kam, už to začíná být i přebrané nebo i dost drahé.

Ano, mě odrazuje už i cena a nebo předpotopní stav.
Možná to necháme na poslední chvíli, jestli se něco neuvolní…a přinejhorším nepojedeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat