Otec si nechce brát jedno dítě. Babo raď.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:10
Otec si nechce brát jedno dítě. Babo raď.

Jsme rozvedení, otec má kontakt s dětmi stanovený soudně, který nedodržuje a dodržujeme oba dohodu, která je užší než soudně stanovený kontakt. Teď se otec rozhodl, že si jedno dítě brát nebude, že ho doma nechce. Druhé dítě řeklo, že když první nejede, tak že taky ne. Nechce si nechat děti přivézt domů, nechce se o tom bavit. Co teď? Nepředat mu žádné dítě? Sociálka? Co jim říct? Že nechce jedno dítě a druhé samo nechce jet?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9119 příspěvků 26.02.19 19:15
@Anonymní píše:
Jsme rozvedení, otec má kontakt s dětmi stanovený soudně, který nedodržuje a dodržujeme oba dohodu, která je užší než soudně stanovený kontakt. Teď se otec rozhodl, že si jedno dítě brát nebude, že ho doma nechce. Druhé dítě řeklo, že když první nejede, tak že taky ne. Nechce si nechat děti přivézt domů, nechce se o tom bavit. Co teď? Nepředat mu žádné dítě? Sociálka? Co jim říct? Že nechce jedno dítě a druhé samo nechce jet?

Ahoj,

tak předně je to tedy vůl a fakt nechápu, proč to jedno nechce :( a na druhou stranu to druhé dítě (které otec chce) je parták a moc skvělý sourozenec, že takto drží s dítětem, které z nějakého bohalibého důvodu vlastní otec nechce :roll: :zed: Nedala bych tedy ani jedno s tím, že to dítě má víc rozumu jak ten starý kozel.

A kdyby se oháněl sociálkou, tak bych normálně řekla, že jedno dítě nechce, není schopný si dojet a tak jsi dala dětem vybrat. A zájem dítěte je přeci nejpřednější. Moje holky bez sebe taky nechtějí a já je netrhám. Budto obě dvě a nebo si trhni.

:kytka: drž se …

Bábrdl
Generální žvanilka 23183 příspěvků 26.02.19 19:16
@Anonymní píše:
Jsme rozvedení, otec má kontakt s dětmi stanovený soudně, který nedodržuje a dodržujeme oba dohodu, která je užší než soudně stanovený kontakt. Teď se otec rozhodl, že si jedno dítě brát nebude, že ho doma nechce. Druhé dítě řeklo, že když první nejede, tak že taky ne. Nechce si nechat děti přivézt domů, nechce se o tom bavit. Co teď? Nepředat mu žádné dítě? Sociálka? Co jim říct? Že nechce jedno dítě a druhé samo nechce jet?

8o
Proč nechce to druhé?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:19

@chs.jasmin @Bábrdl Je to vůl. A proto s ním nejsem. Bohužel jsou děti. Naposled ani nepřijel. Ale nevím, jak vyřešit situaci, když přijede a děti se schovají a já mu řeknu, toho nechceš a ten druhý nejde, tak asi odjeď. :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 23183 příspěvků 26.02.19 19:20
@Anonymní píše:
@chs.jasmin @Bábrdl Je to vůl. A proto s ním nejsem. Bohužel jsou děti. Naposled ani nepřijel. Ale nevím, jak vyřešit situaci, když přijede a děti se schovají a já mu řeknu, toho nechceš a ten druhý nejde, tak asi odjeď. :nevim:

Tak asi ti to nevysvětlil jako „nevezmu si ho, jsem vůl“
Jaký uvádí „důvod“?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:22

@Bábrdl Že k němu nechtěl, dělal scénku, když ho strkal do auta, tak že ho prý už nechce. :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9119 příspěvků 26.02.19 19:26
@Anonymní píše:
@Bábrdl Že k němu nechtěl, dělal scénku, když ho strkal do auta, tak že ho prý už nechce. :nevim:

Tyjo to je fakt vůl :( a je mi z toho tedy dost ouvej. Musí to být strašně náročný :hug: Nevím, já bych mu nedala ani jedno že děti nechtějí - ono i sociálce jde hlavně o děti a ty když nechtějí, tak prostě nechtějí :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 23183 příspěvků 26.02.19 19:27
@Anonymní píše:
@Bábrdl Že k němu nechtěl, dělal scénku, když ho strkal do auta, tak že ho prý už nechce. :nevim:

Tak exovi řekni, ať si s dítětem promluví. V klidu. Proč ho musí „strkat“ do auta, co by si dítě představovalo, co by chtěl otec…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:29

:nevim: Exovi jsem volala, aby si s dětmi promluvil, že mu je i přivezu a a by je na něco navnadil, ale prý se o tom nehodlá bavit. Takže mu je asi prostě nepředám a pošlu ho k šípku.

jege
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 26.02.19 19:31

No tak už k němu nechce i to druhé a má klid. Vysvětlovat mu nic nemusíš, děti k němu nechtějí a nemáte právo je nutit silou. Pro jistotu bych zkusil zjistit, jaký důvod mělo to první dítě, že k němu nechtělo jít a pokud by to byla nějaká blbost, tak bych trochu zapracoval a zkusil jej přesvědčit, ovšem v případě, že si to otec pokazil sám, tak bych se do toho nemíchal. V případě nějakých vyhrůžek bych mu doporučil zavolat OSPOD, ať se sám přesvědčí. Jsem zvědav, jak by otec před nimi zdůvodnil, že jedno dítě chce a druhé ne.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51904 příspěvků 26.02.19 19:41

Kolik jim je? První nechtěl jednorázové nebo je to trvale?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 19:44

Mladší už nechce,protože k němu nechtělo. Tak už ho nechce prý vůbec,ani na prázdniny. No a starší se samozřejmě seklo. Teď si říkám, co může udělat, když přijede a nebude chtít nikdo.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51904 příspěvků 26.02.19 19:46

Tak záleží na věku dítěte.
Zašla bych na ospod, nechala zaprotokolovat a vyžadovala nějakou poradnu, společně děti, otec, já…

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 26.02.19 19:53

Já bych tedy zašla na OSPOD vylíčit situaci, (v případě, ze by to trvalo déle a nyní by to jen exův výmysl na týden), tak nějak si pojistit jeho případné kroky. Oni o tom alespoň budou vědět a řeknou ti, jak nejlépe postupovat. Ono se může státy že milej přijede, ani jeden nebude chtít, takže si je nepředáte, potáhne se to třeba nějakou dobu - a on pak proti tobě podnikne kroky, že děti mu nechceš předávat. Ani nemusí říct, ze jedno nechtěl. Nevím jak jsou děti velké-jestli jsou schopny to někomu vylíčit. Jestli ne, bude to tvoje slovo proti jeho, a jak to pak dokážeš, kdyby začal dělat problémy? (Nebo to je ten typ co bude akorát rád, že si nemusí brát ani jednoho??) I kdyby to tak bylo, ty proti němu půjdeš právně, že si děti nebere a on ti prokáže, že jsi mu je dát nechtěla :nevim:, nikdo to zkoumat nebude.. proste z toho v obou případech vyjde dobře. :cert: Nechávej si každopádně sms kde říká, že jedno nechce, mohou se v krajním případě hodit.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 26.02.19 20:14

Máš schovanou nějakou komunikaci s ním, že chce jenom to jedno? Nějaké SMSky apod, kde píše ať mu dáš jenom to druhé?? Prostě důkazy, kdyby někam šel a stěžoval si že mu děti nedáváš. A kolik jim vůbec je? Jestli mají trochu rozum, tak se i úřady budou dívat na jejich názor…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama