Otěhotnět při covidu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 15:04

Otěhotnět při covidu?

Ahoj mám dotaz je tu někdo kdo se snaží nebo snažil o miminko a do toho přišel covid jako že se nakazil a měl lehký průběh. A i přesto se rozhodl se snažit. Mám strach aby to neovlivnilo plod kdyby se zadarilo. Vím že můžeme počkat další měsíc ale prostě mě to zajímá děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7237
24.11.21 15:15

Dneska jsem zrovna nad tím přemýšlela, protože jsme začali zadělávat na mimino a s tím počtem nakažených si říkám, co by se stalo, kdybych třeba chytla covid v raném stádiu. Nebo vlastně v jakémkoli stádiu těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
24.11.21 15:21
:roll:

A po sté, diskuze na téma covid :pankac:

Lidi, dejte už pokoj sakra :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.11.21 15:37

@megginka300 tak nemusíte reagovat nikdo vás nenutí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 15:40

@bjetuschka taky nad tím právě přemýšlím když člověk např covid má ale lehký průběh a nic mu neni. Může se prostě snažit otěhotnět nebude to mít vliv

• Citovat
  • Nahlásit
3607
24.11.21 15:44
@Anonymní píše:
Ahoj mám dotaz je tu někdo kdo se snaží nebo snažil o miminko a do toho přišel covid jako že se nakazil a měl lehký průběh. A i přesto se rozhodl se snažit. Mám strach aby to neovlivnilo plod kdyby se zadarilo. Vím že můžeme počkat další měsíc ale prostě mě to zajímá děkuji.

Hele stat se muze cokoliv, takze ja bych to neresila. Navic zadarit se muze klidne az v lete, kdy bude situace zase dobra, za me nema moc smysl cekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
24.11.21 16:03

Ahoj otěhotněla jsem když jsme oba s manželem byli covid pozitivní…malé jsou skoro 4 měsíce…má 1 hlavu, 2 ruce,2 nohy, dvě oči, jeden noc, jednu pusu…celkem 20prstů (po 5 na každé končetině) je zdravá čilá šikovná a krom hemangiomu který je v řešení a který s kovidem na 99 procent nesouvisí na ni nepozoruju nic zvláštního

Jinak podle mě pokud budeš mít lehký průběh tak kovid těhotenství ovlivní asi jako obyc. viróza trochu bych se asi bála pri leidenske mutaci a teoreticky by mohly být nebezpečné vysoké horečky…ale jinak bych se toho nebála… a odkládat snaze i protože se můžeš nakazit? Čekat na léto až bude lepší situace a pak jít třeba rodit v zimně až budou plný špitály? Nebylo by to lepší spíš obráceně? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
24.11.21 18:54

V mém okolí jsou jak negativní, tak pozitivní případy.. to si člověk nevybere. Je to buď a nebo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
24.11.21 18:58
@megginka300 píše: :roll:

A po sté, diskuze na téma covid :pankac:

Lidi, dejte už pokoj sakra :srdce:

Hlavně že ty jsi do teď živě diskutovala v jiné covidové diskuzi, kde už ti došly bludné argumenty a tady prudíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5126
24.11.21 19:26

Bůh ví, jak dlouho tu covid bude, neodkládala bych kvůli tomu nic. Ani dítě. Pak to nemusí jít hned a budeš se mlátit do hlavy kvůli tomu, kolik času jsi ztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
24.11.21 20:19
@maja45 píše:
Hlavně že ty jsi do teď živě diskutovala v jiné covidové diskuzi, kde už ti došly bludné argumenty a tady prudíš?

To samé by se dalo říct o tobě, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat