Za týden snažení pálení v pochvě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 12:29

Gynekologicky otaznik

Ahoj holky, prosím o radu nebo třeba podobné zkušenosti.
Začali jsme se s přítelem snažit o miminko, v době podle výpočtu plodných dní. Par dni po snažení, mě začalo pálit v pochvě a přetrvávalo to tyden. Bylo to strasne nepříjemné a bolelo mě i bricho a v den, kdy jsem raději zavolala mému gynekologovi, jsem začala i špinit. Do menstruace to je jeste tyden a mám ji na den pravidelnou. Musím i podotknout, že jsem takový problem nikdy neměla a zrovna teď, když jsme se začali snazit o miminko :(. Volala jsem teda doktorovi a ten mi rekl, ať si koupim clotrimazol, cipky a když to nezabere ať přijdu. Dnes na to jsem měla strasne bolesti v podbrisku, jak kdyz mám menstruaci a růžove krvácím. Do toho bolesti zad. Prijde mi to už všechno tak najednou, že mám pocit jestli nejsu tehotna. Dnes jsem si delala test po 12 dnech od 1.styku snažení a test negativni. Vim, ze je jeste brzy. Ale jsem už z toho zoufalá, protože celou dobu všechno v poradku a zrovna když se zacnem snazit. Nesetkala jste se s tím některá? Na zitra jsem se pro jistotu objednala na gyndu. Ale zajímají mě vaše názory.
Diky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
717
23.11.21 12:34

Můj názor je takový, že bohužel nic kromě čekání dělat nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8038
23.11.21 12:36

Kvasinky či jiná infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21825
23.11.21 12:47

Nepoužívali jste náhodou s partnerem kondom, dokud jste se nesnažili o miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 13:04

@unuděná
Nepoužívali.

• Citovat
  • Nahlásit
1133
23.11.21 13:05

Je brzy na test i těhotenské příznaky. Bude to nejspíš infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21825
23.11.21 13:06
@Anonymní píše:
@unuděná
Nepoužívali.

No každopádně to vypadá na nějakou infekci - kvasinkovou nejspíš. Žádné drama, ale přeléči i partnera (k tomu Clotrimazolu si kupte i krém). A ohledně těhotenství počkej až jestli ti nedojde MS. To s tím nemusí vůbec nijak souviset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 15:52

Když jsem měla růžové špinění a pobolivani v podbřišku, nejspíš docházelo k uhnizdovani vajíčka. MS byla ještě v nedohlednu a na testy příliš brzo. Musíš ještě chvíli počkat (nejlépe do termínu MS) ale to pálení vypadá na infekcí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat