Oteklá noha po cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MonoaS
Nováček 5 příspěvků 11.04.19 21:54
Oteklá noha po cvičení

Čauky ženský, jdu si sem pro radu. Před pár lety(cca 6ti) jsem si zvrkla nohu, měla jsem na 10 dní berle. Měla jsem oteklou nohu na nártu.
Bolelo mě to pár měsíců, ale pak se to zahojilo a od tý doby jsem měla klid. Až teď, když jsem začala doma cvičit, mi noha maličko otekla a bolí mě. Žádné zranění se mi nestalo, nebouchla jsem se a nezvrkla nohu. Prostě z ničeho nic.
Chci se zeptat, mám to obvazovat? Přes den? Přes noc? Nebo při cvičení? S cvičením určitě skončit nechci…
Uvítám jakoukoliv radu.
Předem děkuji za odpovědi :)))

Reakce:
Ou
Kelišová 6916 příspěvků 11.04.19 22:08

No především se před a po cvičení důkladně protahuj a pracuj s cvičením na kotníky. Pro cvičení samotné vol jiné cviky, než ty po kterých ti noha otéká a zátěž na kotník zvyšuj postupně.

Pokud by to přetrvávalo a nebo se to zhoršilo, zamiř na fyzioterapii.

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Ou
Kelišová 6916 příspěvků 11.04.19 22:10

Teď to leduj a maž mastí s ibuprofenem.

MonoaS
Nováček 5 příspěvků 11.04.19 22:15

@Ou díky, určitě zkusím. Konečně jsem něco málo zhubla, tak nechci přestávat cvičit. Doufám, že to zabere :roll:
Ještě jednou. Diiiiik :hug:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8269 příspěvků 11.04.19 22:37

Ou ma pravdu, ze zatez pridavat postupne, jestli jsi byla silnejsi, i kdyz jsi zhubla, ty klouby dostavaly zabrat delsi dobu. Ona ta zraneni obcas jsou, ani o tom nevis, proste to jen zacne bolet.

MonoaS
Nováček 5 příspěvků 12.04.19 06:13

@Lenka_Hal no, zhubla jsem 4kg. Nijak silná jsem nebyla, ale nějakej přebytečnej tuk mám.
Každopádně to cvičení - běhám na místě. Zní to divně, ale potřebuju kardio a s malou ho nemám tolik kolik bych chtěla. Takže půl hodky v poledne, co jde spát a hodinu večer, když jde spát… Tak nevím, ja dpufam že ta masticka zabere,… :zed:

Váš příspěvek
Reklama