Kolik dostanu?uraz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quanavera
Kecalka 444 příspěvků 27.03.19 17:08
Kolik dostanu?uraz

V listopadu jsem mela uraz kolena, mam pretrhane vazy a ceka me operace, myslite ze mam narok nananejake nejake penize mam urazovku u cpp

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 27.03.19 17:10

To se vážně ptáš tady? My snad víme na kolik máš nastavené krytí úrazu? Normální je vzít pojistnou smlouvu, lékařské zprávy a kontaktovat pojišťovnu. Tady ti to fakt nevyvěštíme ani z křišťálové koule.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 17:13

@quanavera určitě.....
ale připrav se na papírování a všechny zprávy co dostaneš do ruky si hned okopíruj.....
Já ted vyřizuju pojistku,pracovní neschopnost a už přes měsíc jen honím papíry.
Dnes opět přišel papír,že chtějí něco doložit…a přitom už jsem jim tam posílala lékařské zprávy.

quanavera
Kecalka 444 příspěvků 27.03.19 17:14

Ptam se na zkusenosti jinych nez to zacnu resit.

TeSudička
Kecalka 441 příspěvků 27.03.19 17:17

Opravdu jsi dospela? To je dotaz jak stehno :roll:

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 27.03.19 17:18

Jestli jsi měla úraz v listopadu, tak jsi to měla řešit v listopadu, protože někde chtějí hlášení pojistné události ihned, jinde až po skončení léčení. Pokud máš úrazovku, tak něco dostaneš, ale informuj se na pojišťovně. Řešíš to dost pozdě.

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 10660 příspěvků 27.03.19 17:19
@quanavera píše:
Ptam se na zkusenosti jinych nez to zacnu resit.

A k čemu ti jsou zkušenosti jiných, když každý může mít úplně jinak postavenou smlouvu? To jsou diskuze tohle :roll:

quanavera
Kecalka 444 příspěvků 27.03.19 17:22
@Janli píše:
Jestli jsi měla úraz v listopadu, tak jsi to měla řešit v listopadu, protože někde chtějí hlášení pojistné události ihned, jinde až po skončení léčení. Pokud máš úrazovku, tak něco dostaneš, ale informuj se na pojišťovně. Řešíš to dost pozdě.

U moji je to az po ukonceni to jsem si zjistovala.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 27.03.19 17:23

někdy si říkám, jestli ty dotazy píšou fakt dospělé ženské nebo děti

quanavera
Kecalka 444 příspěvků 27.03.19 17:24
@terien píše:
A k čemu ti jsou zkušenosti jiných, když každý může mít úplně jinak postavenou smlouvu? To jsou diskuze tohle :roll:

Muze se stat ze nekdo bude mit stejny problem.A kdyby ne zajima me to tema vseobecne.

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 27.03.19 17:28
@quanavera píše:
U moji je to az po ukonceni to jsem si zjistovala.

My ti to tady fakt neřeknem. Nevíme na kolik máš pojištěný úraz, jestli tam máš denní odškodné, pobyt v nemocnici, co jsi si způsobila za úraz atd.

opozice
Extra třída :D 12697 příspěvků 27.03.19 17:31
@quanavera píše:
V listopadu jsem mela uraz kolena, mam pretrhane vazy a ceka me operace, myslite ze mam narok nananejake nejake penize mam urazovku u cpp

pokud pominu tvoje pojíštění, tak jak tu bylo již napsáno, měla jsi to řešit již bezprostředně po úrazu. V praxi to znamená, ohlásit zranění zaměstnavateli, / pokud jsi zaměstnanec / a zaměstnavatel musí sepsat Záznam o PÚ, ovšem po předložení neschopenky, protože bez neschopenky by se nejednalo o PÚ. No a částka, kterou jako bolestné dostaneš se odvíjí od tzv. bodového hodnocení od lékaře, myslím, že v současné době je bod/225,– Kč. Každý zaměstnavatel musí za zaměstnance odvádět určitou finanční částku, která slouží právě na odškodnění PÚ. Pořád ještě je tohle odškodnění v kompetenci Kooperativy. Jen stručně napsáno. :mavam:

Aha, až teď jsem si všiml, že se asi nejedná o PÚ, ale asi o úraz jako takový, to neva, třeba se ta info bude někomu hodit. :think:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 10660 příspěvků 27.03.19 17:34
@quanavera píše:
Muze se stat ze nekdo bude mit stejny problem.A kdyby ne zajima me to tema vseobecne.

Stejný problem, úplně jiné řešení vyplývají ze smlouvy :mrgreen: jo to ti fakt pomůže

Meily
Kecalka 489 příspěvků 27.03.19 17:35

Já bych třeba dostala velký ho… :cert: :mrgreen: ale můj táta by třeba dostal 10 tis :* a můj soused třeba 500 kč :lol: To co sis sjednala, to dostaneš. Hmm :D

carsa
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 27.03.19 17:47
@quanavera
@quanavera píše:

Když obecně, tak já bych dostala velký kulový, protože žádné úrazové pojištění sjednané nemám. Je ti ta informace k něčemu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama