Rozseklý ret, hojí se jak má?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 08:47
Hojí se to dobře?

Dcera spadla rozsekla si ret… Byli jsme s ní na pohotovosti chtěli jí to slepit ale nešlo to.. takže řekli že se to zhojí samo… Dceři se udělalo teď toto je to ok? Nebo ji to hnisa? Mám ji něco koupit v lékárně? Když tak s ní Zajdu v pondělí k Dr… Dekuji

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 48381 příspěvků 23.03.19 08:56

To chce k doktorovi, je to zahnisane. Sama bych na tvari neexperimentovala, at nema jizvu

Fofrník
Závislačka 3763 příspěvků 23.03.19 09:02

Znisané (zmokvané). Vydezinfikovat. Ale raději bych zašel k doktorovi - je to na obličeji. Ta stovka a pohotovosti se ti vyplatí. ;)

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 23.03.19 09:15

No nevypadá to hezky. To je strup nebo puchýře? Podle fotky se těžko něco radí, ale vzhledem k tomu, že je to na obličeji tak si raději k lékaři zbytečně než pozdě. Pokud to jsou puchýře tak tam má nejspíš stafylokoka a to pak k lékaři na ošetření, případně pro ATB hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 11:27

@Lucka1111 puchýře určitě ne jen takové mokvave…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 11:53
Zakladatelka

Teď sem ji to vyčistila vatovou tyčinkou.. známý mi píší ať koupím zelenou fialku @Lucka1111 @Fofrník @blumen

blumen
Hvězda diskuse 48381 příspěvků 23.03.19 12:02

Dois bych to sla vycistit a prevazst na pohotovost. Zelenou vodicku pak muze olizovat, to asi nebude vhodne

bobulka88
Nováček 8 příspěvků 23.03.19 14:07

Šít už se to stejně nebude, steristripy v tomhle místě stejně držet nebudou (i na ty je pozdě), vyčistíš to i doma. Záleží taky, jak se bojí malá doktorů. Určitě vyčistit po jídle. Jestli není alergická, tak Betadine je dobrá dezinfekce. Až se to zahojí, tak tohle léto chránit před sluncem, čerstvý jizvy rády chytí pigment, který už nezmizí, u malých dětí se dokonce doporučuje chránit 2 sezony. Jestli se sama bojíš, skoč na pohotovost, oni ti to ukážou, ale denně tam chodit stejně nebudeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 17:35

@blumen @bobulka88 byla směje na pohotovosti trochu ji to vyčistili jinak nic řekl ať si koupím ústní antibakteriální vodu a tím ji to mám dělat…

Fofrník
Závislačka 3763 příspěvků 23.03.19 17:35
@Anonymní píše:
Teď sem ji to vyčistila vatovou tyčinkou.. známý mi píší ať koupím zelenou fialku @Lucka1111 @Fofrník @blumen

Pokud samoléčba tak vysušit !!!! a vydezinfikovat. Genciálka, líh a mazat framykoinem.

blumen
Hvězda diskuse 48381 příspěvků 23.03.19 17:37
@Anonymní píše:
@blumen @bobulka88 byla směje na pohotovosti trochu ji to vyčistili jinak nic řekl ať si koupím ústní antibakteriální vodu a tím ji to mám dělat…

Super. A nebude to stipat? Jeste me napadlo potirat cernym cajem, pokud to mokva. Ale radeji dej na ne. Snad to brzy zmizi

Váš příspěvek
Reklama