Otevřený zub

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3925
11.8.11 13:18

otevřený zub

:mavam: Holky prosím pomóóóc,
už asi 2 měsíce mě trápí zub :-( a to zubní kanálek u 5 dole, zubařka mi ho asi 4 x čistila, pokaždě, když mi zub uzavře tak mě začne bolet. Nevíte jak dlouho může být zub otevřený a co dělat aby se sklidnil.
Jo a dodávám rengen pro kontrolu mi nedělala. Poslední čištění a zašpuntování včera, dnes jsem jí volal, že mě zase bolí a ona na to že bude must ven. To snad ne :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1779
11.8.11 13:22

Ahoj, to mi přijde jako blbost. Já mám už přes dva měsíce provizorní blombu a do kanálků mi dává vápno, dokud nejsou úplně čistý a nebolí mě čištění. Rengen mi dělal teď, předtím nechtěl kvůli těhotenství. Zub bych si trhat nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60552
11.8.11 13:29

Tak mě zubařka čistila kanálek cca před 10ti dny…pak měla dovolenou a celou dobu jsem to měla otevřené…
2 dny i tak strašná bolest pak dobrý
Dnes jsem tam byla a zadělala provizorně,kdyby to bolelo,mám to vydloubnout.
Jo ale mě říkala,že pod kořeny mám váček…to bude asi něco jiného ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.8.11 13:30

Ahoj, tak já měla otevřený zub, taky pětka, asi 9 měsíců. Taky mi to párkrát zkusila ucpat, ale jak píšeš ty prostě to bolelo :zed: no a po těch cca 9 měsíc jsme to zkusili a byl klid :palec: Až do teď ulomilo se mi kus plomby, takže tam zas budu muset, ale už se tam chystám 3 měsíce, jsem hrozný lajdák :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 13:39

Prosim tě Miri a tobě vytrhl kořeny? :-( Mě vytáhla kořínek. No a jestli jsi ho měla tak dlouho otevřené tak pak nechápu co děla, přišla stím, že budu muset mím můstek ta se snad zbláznila. :cert: Zítra hned ráno tam jdu nechám si to odšpuntovat a řeknu jí dokud se to nezklidní nic nebudem zadělávat, jinak opravdu nevím :nevim: přece nepříjdu o zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 13:51
Petra Z píše:
Tak mě zubařka čistila kanálek cca před 10ti dny…pak měla dovolenou a celou dobu jsem to měla otevřené…
2 dny i tak strašná bolest pak dobrý
Dnes jsem tam byla a zadělala provizorně,kdyby to bolelo,mám to vydloubnout.
Jo ale mě říkala,že pod kořeny mám váček…to bude asi něco jiného ne??

Ne jde pořád o stejné čištění :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60552
11.8.11 13:53

Měla by ti udělat ten rentgen :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.8.11 13:56

No tak já jsem už měla po termínu porodu a chytnul mě ten zub, musela jsem na pohotovost, protože bych jinak rozbila hlavou zeď, jak to bylo strašný. Na pohotovosti mi zub zrentgenovala, vyvrtala a pročistila kořeny takovými dlouhými jehlami, to teda bolelo, že jsem se málem počůrala :oops: no a nechala mi to otevřený a po víkendu ke své zubařce. No ta mi to zkusila uzavřít, ale už večer se opakovali bolesti, tak jsem jí volala a řekla ať si to vydloubu a nechám do porodu otevřený(dala mi nějaký roztok a stříkačku ať si to proplachuji sama) a pak že to zkusíme zase zadělat, no a takhle se to opakovalo, fakt asi těch 9 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
11.8.11 13:57

chm. Mi 2009 vytrhla nervy. Na čištění jsem byla jednou, dostala jsem cosi provizorního. A že pak časem korunka. Pořád se mi to finančně nehodilo, tak mi před rokem vyměnila to provizorní za amalgámovou plobmu a za měsíc s tim zubem jdu na dodělání

Bolesti si nevybavuju a rentgen mi dělala hlavně po tom čištění plus nedávno zas pro kontrolu všech zubů…

Co konzultace jinde?

Mmch kdysi manželovi vytrhli nervy a zadělala to zubařka. Nikdy ho nepozvala na čištění a na nějaké dodělávání, nic. Momentálně (je to 9let) to vypadá, že zub se blíží ke svému konci :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 13:57

:pocitac: Taky na ní zítra uhodím proč mi ještě rengen ani jednou neuděla pro kontrolu jestli je ten kánálek dobře vyčištěn. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 14:04

No ta konzultace mě asi nemine a to jsem k ní přešla od jiného zubaře a zase na h… :-( , Jsem u ní přesně 2 měsíce a pomalu každou náštěvu jsem platila 90,– protože mě nemohla zaregistrovat, ale vem člověk ty prachy, když čtu jak zubaři fungují u vás tak se nestačím divit 8-o . No zítra si to budu muset vyříkat. Nejhorší je , že mě od tohu zubu už pálí i rty, brní jazyk, a bolet ani neřeším. :-( . Opravdu ti zubaři jen brečí, ale když mají udělat něco pořádně tak jdeme trhat :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
11.8.11 14:07
katyca píše: :mavam: Holky prosím pomóóóc,
už asi 2 měsíce mě trápí zub :-( a to zubní kanálek u 5 dole, zubařka mi ho asi 4 x čistila, pokaždě, když mi zub uzavře tak mě začne bolet. Nevíte jak dlouho může být zub otevřený a co dělat aby se sklidnil.
Jo a dodávám rengen pro kontrolu mi nedělala. Poslední čištění a zašpuntování včera, dnes jsem jí volal, že mě zase bolí a ona na to že bude must ven. To snad ne :cert:

ahoj,měla jsem ten samý problém a zub špatný nebyl,ale dr ano,změnila jsem doktora a jedna navštěva a vše v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 14:15
Miry píše:
No tak já jsem už měla po termínu porodu a chytnul mě ten zub, musela jsem na pohotovost, protože bych jinak rozbila hlavou zeď, jak to bylo strašný. Na pohotovosti mi zub zrentgenovala, vyvrtala a pročistila kořeny takovými dlouhými jehlami, to teda bolelo, že jsem se málem počůrala :oops: no a nechala mi to otevřený a po víkendu ke své zubařce. No ta mi to zkusila uzavřít, ale už večer se opakovali bolesti, tak jsem jí volala a řekla ať si to vydloubu a nechám do porodu otevřený(dala mi nějaký roztok a stříkačku ať si to proplachuji sama) a pak že to zkusíme zase zadělat, no a takhle se to opakovalo, fakt asi těch 9 měsíců.

Miry, prosim tě memůžeš mi zjistit jak se jmenoval ten roztok na čištění byla bych ti moc vděčná :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3925
11.8.11 14:19
ahoj,měla jsem ten samý problém a zub špatný nebyl,ale dr ano,změnila jsem doktora a jedna navštěva a vše v pořádku…

Jak jsem již napsala to jsem již udělala a zase na ..... :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1249
11.8.11 14:22
katyca píše:
ahoj,měla jsem ten samý problém a zub špatný nebyl,ale dr ano,změnila jsem doktora a jedna navštěva a vše v pořádku… Jak jsem již napsala to jsem již udělala a zase na ..... :-(

někdy nečtu..omlouvám se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat