Otok, brnění, necitlivost...

180
11.4.16 10:11

Otok,bneni, necitlivost....

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli nekdo nevi o co by mohlo jit nebo s tim nema nejakou zkusenost. Zatim to nejak prechazim, omlouvam, leduju, mastim, jelikoz bydlim v zahranici a na vse se tu dava parecetamol, tak zatim zkousim samolecbu.
Asi dva tydny dozadu me zaclo trnout okolo klicni kosti, nejdrive jsem to prikladala spatne poloze ve spanku a prostemu prelezeni, ale toto trnuti neustupovalo. Vzdy rano a behem prace to bylo v poradku, ale jakmile se ruka dostala do klidu, tak mi zacla trnout klicni kost a vystrelovalo to do krku i lopatky, bolest byla takovava svirava. Doma jsem to namazala a prohrala ve sprse a zas dobry do nasledujiciho dne. Asi tyden dozadu si pritel, kdyz jsem sedela v natelniku u PC vsiml, ze to mam v jamce, kde je klicni kost vyrazne otekle a po ohmatani je citit jako by vevnitr byla volna tekutina, neni to klasicky tuhy otok, zacla jsem ledovat, mastit protizanetlivou masti…otok nijak neustupuje, vzdy po namaze se lehce zvetsi a pak se vrati do puvodni velikosti. Vcera se mi vsak stalo v praci neco co me vydesilo, ruka mi zacla cela brnet, chvilemi jsem ji necitila, byla chvilemi takove chladna…no a pak jsem upustila hrnek, zniceho nic mi ruka vypovedela sluzbu a ja pustila hrnek s kavou na zem. Mam strach aby s nejednalo o nejakou srazeninu, mam hlavne obavu z toho, ze otok je blizko krcni tepny. Mohl byste mi nekdo poradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

458
11.4.16 10:26

Mě bohužel asi nic nového nenapadne, mě napadá něco od krční páteře či namožené svaly. Taky bych ledovala, protizánětlivé masti a třeba Brufeny a spol. ( mají taky protizánětlivý účinek ). to brnění asi bude od toho, že to je oteklé a tlačí to na nervy. Pokud jsi mladá, tak to nic od cév asi nebude. A víc musí říst lékař. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
11.4.16 10:36

@Malto Dekuji, je mi 27. V dnesni hekticke dobe si myslim, ze je celkem jedno kolik ti je. No k doktorovi prave nechci z toho duvodu, ze stravim cely den ve spitalu, aby se na to podival napsal mi paracetamol a poslal me domu. Vzala jsem si par dni volno a pokusim se ruku nezatezovat, ledovat a mazat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
11.4.16 11:06

Po svých zkušenostech bych to nepodceňovala a řešila to s doktory. I za cenu čekání ve špitálu :( Paralýza, byť chvilková, není sranda. A věk není dnes až tak rozhodující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama