OVB Allfinanz a.s.

18
27.9.06 20:28

OVB Allfinanz a.s.

Potřebovala bych poradit, zda má někdo zkušenosti s finanční poradenskou firmou OVB Allfinanz a.s.
Jak jste s nimi byli spokojeni nebo zda se náhodou nejedná o nějaký podvod na lidi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3467
16.10.06 17:25

My máme fin.poradkyni od OVB a jsme s ní moc spokojení! Jen ji všem doporučuju…
Zkoušela jsem u OVB taky dělat fin.poradentví, ale nebylo to nic pro mě, tak jsem s tím skončila. Firma je to ale výborná, žádný podvod… Hodně ale záleží na samotném fin.poradci, jak to umí podat, jaké má znalosti ve svém oboru… Za vyslechnutí nic nedáte… O podvod se skutečně nejedná. Pokud vám fin. poradce nebude příjemný, nesedne vám, tak s ním nemusíte nic řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.10.06 20:31

Moje osobní zkušenost: celoživotní úspory fuč s fondy PIONEER s investicí Helvag vysoké platby nepotřebného kapitálového pojištění a jiné špeky plus arogantní poradce OVB. NEDOPORUČUJI i když zkušenost je nesdělitelná.

• Nahlásit
  • Citovat
OVB Allfinanz
7.10.10 02:02

Dobrý Den:
Pokud chcete skutečně poradit, nenavštěvujte internetová fóra, nenajdete kladná hodnocení.
A proč byste také měli, lidé umí akorát kritizovat.Investice Helvag byla smutná událost,
ale lidi vždy jako první zajímají zápory věci. A netýká se to pouze tohoto tematu.
Je snažší kritizovat než chválit.Tudíš nelze najít článek s kladným hodnocením. Nelze říci s jistotou že OVB Allfinanz peníze zpronevěřila a následně vyprala a bez důkazu.
Spíše to byla neprofesionální chyba spolupráce s Pioneer, kterému později hrozil krach.Ale samozřejmně to také nevyvracuje teorii o hrabivosti už tak dost bohatých lidí. Chamtivost jednoho člověka má poté dopad na celou společnost, tím, že lidé si o nás myslí, že jsme všichni stejní.
Na druhou stranu, kterákoliv společnost může kdykoli a bez varování skrachovat.
S touto skutečností do toho jdou všichni,zvláště týká-li se to investic. Žádná investice nebývá bez žádného rizka.
Po krachu Pioneeru zbylo hodně rozzlobených klientů, kteří si celý život tvrdě šetřili. Plány odsoudit spol. Pioneer na pokraji bankrotu by byla jen do nebe volající žádost.Už z důvodu, že pachatelé nebyli dostiženi.
Právě z tohoto důvodu se klienti ,nejspíše na radu svých právních zástupců, chtěli soudit se spol.OVB Allfinanz. Věděli, že pokud by spor vyhráli, společnost by rány nespokojených klientů dokázala zacelit velmi slušným odškodným.
A pouze za fakt, že investici pouze zprostředkovala.
Tehdejší ředitel udělal chybu.
Ale i nejvýše postavení lidé jsou jenom lidé, také chybují, ani ten nejlepší analytik nedokáže nic přesně odhadnout.Nebo v opačném případě odcizit životní ůspory tisícovce lidí.Jsou to pouze dohady.

Na druhou stranu OVB allfinanz má 40-ti letou tradici a během působení se nic takového ani podobného nestalo.Je to pouze v lidech.Všude se najdou lidé co prahnoucí po větší moci a tučnějším kontu, jsou ochotni porušovat zákon a jít i přes mrtvoly.
Je možné, že i zaměstnanec OVB si bude chtít na vás vydělat.(Přeci jenom nejde spléhat na fakt, že všichni lidé vám chtějí opravdu pomoci, naopak připraví vám překvapení v podobě nevýhodné smlouvy).

Skutečně se to děje, ovšem paní, sedící na pobočce u přepážky se vám bude snažit nabídnout produkt pro vás ještě méně výhodný.

Příklad: poplatky za služby, které nevyužíváte, zbytečně vysoké ceny pojistného s nízkým krytím,
ve většině případů jim je jedno, co to pro vás může znamenat a to z toho samého důvodu, chtějí si vydělat peníze. Nuže rozhodněte sami která z možností se podle vás vyplatí více.

V OVB Allfinanz vám nabídnou,co nevíce možných řešení, šité na míru pro vaši osobu a rodinu.
Užitečné rady ohledně vašeho sociálního zabezpečení a to zcela nezávazně a zcela bezplatně.
Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, dostanete osobního finančního konzultanta též bezplatně (Šetří váš volný čas trávený na pobočce i dalších vyřizování to vše jen pro vaše pohodlí).Bývá to například váš blízký přítel, nebo rodinný příslušník. Tudíš vám nebude muset dělat starost fakt, že vaše finace spravuje někdo pro vás zcela neznámý.
Je pravda že někteří z našich řad dokážou být arogantní, chovat se povýšeně, nemusí dokázat vám věcně poradit ohledně vašeho financování a profitovat.V takovém případě i já radím,abyste požádali o jiného osobního poradce, kterému jde o vaše osobní štěstí a finanční zabezpečení a ne pouze pro osobní zisk.

Každý vyškolený zástupce OVB vám ve většině případů dokáže, že v kontraktu lze zmenšit měsíční částku, s lepším krytím než jinde a vy opravdu vyděláte klidně i tisíc korun měsíčně.Tudíš nebylo by lepší si to raději spořit? Nebo minimálně ušetřit měsíčně částku za kterou si můžete pořídit jakékoli zboží dle vašeho uvážení..?

OVB nemá oficiální reklamu, jedinou reklamou jsou naši spokojení klienti, kteří nás doporučují rodinám a přátelům, kteří nás znají, věří nám a neváhají nám svěřit své úspory
S POZDRAVEM OVB ALLFiNANZ A.S

• Nahlásit
  • Citovat
3412
26.8.11 08:32

To záleží na jakého fin. poradce narazíte. Můžete narazit na krysu, která bude chtít nahrabat sobě velké provize a vám nabídne rádoby výhodné služby … ale na stejnou krysu můžet narazit i když půjdete přímo do nějakého finančního ústavu.

Př. přítel je cizinec, když přijel sem pracovat, tak chtěl nějaké spoření a co mu milý poradce doporučil? investiční životní pojištění se spoření s celkovou délkou 30 let. Cizinci, který jasně uváděl svůj plán tady nezůstávat přiliš dlouho. Clověku, který češtinu moc neovládá a tudíž ne všemu rozumněl. A to si ten poradce říkal kamarád. Takže přítel vesele platil 2tis měsíčeně, po dvou letech, kdy to z mnoha důvodů rušil nedostal ani korunu.
Já mám fin. poradkyni bývalou spolužačku, vypracovala mi projekt spoření pro sourozence, kterým jsem chtěla rychle a výhodně zhodnotit peníze a vypracovala mi spoření pro malou a rodinnou pojistku. Spoření sourozencům super, až ted se objevil problémek, ale ona se ho chopila a je vyřešen. Pojistku jsem si celou překopala, respektive mám přímo v pojištovně kamarádku, která se mi na to podívala a leccos pozměnila, abych měla lepší podmínky.

takže záleží opravdu na člověku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
michael0001
4.2.12 11:59

Jak ukončit práci OVB

Začal jsem u této firmy pracovat ale chtěl bych všechno ukončit a potřeboval bych poradit jak? Aby mi to nějak neuškodilo. Předem děkuji ta odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
Izz
4.2.12 14:01

My jsme se u nich taky všelijak pojistili. Finanční poradce byl údajně kamarád. Tedy je dodnes, ovšem po tom, co jsme u něj vše zrušili byl rozzlobený, ale když od nich odešel, vysvětlil nám, proč nám vychvaloval to, co vychvaloval - vysoké provize a lidi je nezajímali. Jsme už pod jinou pojišťovnou. Od OVB bych už nic nechtěla.

A viz článek o něco výš, ve kterém pisatel zmiňuje, že na netu neexistuje o ovb článek s kladným hodnocením. To je trochu smutný a rozhodně to podle mě neni případ všech těchto společností. Tu naši současnou bych vychválila, ovb nikoli.

• Nahlásit
  • Citovat
1
21.3.12 10:41

Dotaz

Chtěl bych se zeptat, jestli je tahle společnot podbná se ZFP. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
drumy
8.4.12 21:13

výpověď

prostě zažádej o výpověď… ale doba ručení za sjednané poj. smlouvy jde stále za tebou, takže, pokud ti někdo do 2-5ti let zruší smlouvu na ŽP, nebo úrazovku, budeš doplácet storno tak jako tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
drumy
8.4.12 21:21

shoda se ZFP

Zdravím, pokud hledáte shodu se ZFP akademií, tak tu nenajdete. Lidé z OVB dělají finanční poradenství, nikoliv pojišťování. Sestavují pro klienty finanční plány, hledají nejrůznější řešení šité na míru klientovi. Osobně mám zkušenost se ZFP akademií pouze jako poradce ale aby pojišťovák ze ZFP uzavřel klientovi Aegon ZFP Důchod, kdy klient chce pouze „garantované penzijko“ - což samozřejmě není - a tím mu udělá to jejich IŽP, které se tváří jako „penzijko“. To je opravdu amatér. Jo, moji klienti je „milují“ za ty zbůchdarma vložené peníze co nikdy neuvidí :?:

• Nahlásit
  • Citovat
nepřihlášená wifi
9.4.12 14:00

drumy,to jsi vzal kde? všude jsou lidi, tady hodně lidí naplive na OVB, taky mám tu horší zkušenost, hodně lidí naplive na ZFP..to přece nejde ale obecně říct, co která firma je zač..co znamená garantované penzijko?ono je i nějaké jiné?=) já teda umím číst a na každé smlouvě je nápis jako prase,co to znamená..absolutně nechápu, že někdo podepíše ižp s tím,že jde o penziják. jinak jak ty můžeš vědět,že někdo v ZFP taky nedělá finanční plány?tady někdo psal,že s OVB přišel o celoživotní úspory v investicích…co to je za finančního poradce,který celoživotní úspory hodí do něčeho rizikového a nejistého?to bysme se mohli takhle přehádávat..špatné zkušenosti jsou u každé společnosti, protože se tam točí peníze a hodně lidí vidí jen provize. i když já osobně budu to svoje dělat svědomitě a klienti se mnou budou spokojení,těžko tím předělám jiný lidi,kteří to dělají jinak a dělají hodně blbou reklamu.
taky po hádce s chlapem nebudu vykřikovat,že všichni chapi jsou hajzlové,ne?=)

• Nahlásit
  • Citovat
simirek 73
23.5.12 03:30

Mám finančního poradce z OVB.Nic horšího jsem nezažila.Jestli je tam vyškolujou k aroganci a nezájmu ke svým klientům tak to jsou teda třída.Já kvůli jejich finančnímu poradci přijdu o velké peníze a o nervy.Nasliboval kde co a mě zbydou jen dluhy a oči pro pláč.Nezvedá telefony,nechává se zapírat.Tak co jetohle za přístup keklientům.Mohl by mi prosím někdo poradit jak se bránit?Své peníze chci zpátky a na OVB si někde stěžovat. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
ano
23.5.12 03:48

Mám finančního poradce z OVB.Nic horšího jsem nezažila.Jestli je tam vyškolujou k aroganci a nezájmu ke svým klientům tak to jsou teda třída.Já kvůli jejich finančnímu poradci přijdu o velké peníze a o nervy.Nasliboval kde co a mě zbydou jen dluhy a oči pro pláč.Nezvedá telefony,nechává se zapírat.Tak co jetohle za přístup keklientům.Mohl by mi prosím někdo poradit jak se bránit?Své peníze chci zpátky a na OVB si někde stěžovat. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1347
23.5.12 08:42

My máme finanční poradkyni z OVB a je špičková, doporučili jsme už ji další spoustě lidí a jsou s ní spokojeni všichni! Takže to není o společnosti, ale hlavně a pouze o lidech. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ano
23.5.12 11:26

Proč teda společnost OVB dopustí aby se finanční poradci takto ke svým klientům chovali.Nikde nemá člověk odvolání :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama