Ovocné příkrmy, kapsičky a pyré do ručičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 12:37
Ovocné příkrmy, kapsičky a pyré do ručičky

Krásný den přeji, maminky jaké kupujete pyré pro vaše miminka :) Já jsem chutnala jak má teď nově Sunarek do ručičky, a je dobrý. Začínáme teď zeleninové příkrmy a už se těším na ty ovocné, kdy se může s ovocnými vůbec začít :D ale asi začnu s rozmackanym banánem nastrouhané jablíčko atd..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 20.05.19 12:38

Dětem nejvíce chutná Hello kapsičky. Sunárek je ale lepší pro malinké děti, není tak sladký jako Hello kapsičky.

iPodPrd
Kecalka 361 příspěvků 20.05.19 12:41

Já jsem teď malé pořídila Hipp kapsičky. Je to jen ovoce. Ještě je ale neměla, zatím jak říkáš, rozmačkaný banán a nastrouhané jablko. Dnes poprvé letní meruňky z mrazáku :palec:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 12:41

Já kupují sunárek, hamánek, Dm, a lidl lupilu. Vždy jen 100% ovoce. Ty hello mají kolem 60% ovoce, a cukr. Dceři jsou 3 a stejně kupují jen čisté ovoce. Jinak jsem začínala s přesnidávkami kolem 7-8m, už přesně netuším. Banán jsem asi dala jako první, ale jablko jako přesnidávku, ne čerstvé.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 20.05.19 12:42

Právě Hello kapsicky mají v sobě cukr a jen 85% ovoce.

Kupovala bych jakékoliv kapsicky, které jsou ze 100% ovoce. Mám rada Lupilu z Lidlu, Nature Promise z Alberta, Hami má asi nejvíc druhu kapsicek a moc dobrých. Na sunarek bacha, mají jak slazene, tak neslazene… ale kupuju od sunarku občas taky.

Začala jsem s ovocem v půl roce a ze začátku nějaké čerstvé, pak nějaké domácí presnidavky… postupně jsem zkoušela všechny možné kombinace a i čerstvé ovoce.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 12:44
@Verurizeckova píše:
Právě Hello kapsicky mají v sobě cukr a jen 85% ovoce.

Kupovala bych jakékoliv kapsicky, které jsou ze 100% ovoce. Mám rada Lupilu z Lidlu, Nature Promise z Alberta, Hami má asi nejvíc druhu kapsicek a moc dobrých. Na sunarek bacha, mají jak slazene, tak neslazene… ale kupuju od sunarku občas taky.

Začala jsem s ovocem v půl roce a ze začátku nějaké čerstvé, pak nějaké domácí presnidavky… postupně jsem zkoušela všechny možné kombinace a i čerstvé ovoce.

I ten hamánek jsem nějaký držela v ruce a byl přislazen, ale už nevím který. Já vždycky koukám jak kupují. Ale u sunárku jsem netušila, musím kouknout.

veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 20.05.19 12:44

Hello má snad jako jediná kapsicka přidany cukr, není to 100 proc ovoce, to bych nekupovala. Jinak jsou na chuť všechny podobne - Kubík, babylove, sunarek - je to dobre i bez cukru. Ovšem miminu teď nekupuju žádné pac by bylo víc kapsicky na něm než v něm. Radši presnidavky a dávám lžičkou.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 12:45
@veria píše:
Hello má snad jako jediná kapsicka přidany cukr, není to 100 proc ovoce, to bych nekupovala. Jinak jsou na chuť všechny podobne - Kubík, babylove, sunarek - je to dobre i bez cukru. Ovšem miminu teď nekupuju žádné pac by bylo víc kapsicky na něm než v něm. Radši presnidavky a dávám lžičkou.

Taky bych raději přesnidávky ale dcera je nechce, ona mi řekne že je to kyselé, že chce kapsičku…přitom je to stejné…

veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 20.05.19 12:47

@Veru1987 a kolik ji je?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 20.05.19 12:48

@veria za mě musím říct, ze syn naopak hned od malá otviral papuli na kapsicky, já mu tam vymackla a on to snědl a binec nebyl vůbec :lol: každopádně každé ditko to má jinak, teď jak je větší, tak ho kapsicky nebaví, presnidavky taky ne, jen na kousky ovoce, protože jsme ve fázi všechno sám… :zed: :lol:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 12:50
@veria píše:
@Veru1987 a kolik ji je?

3 roky…už je rozežraná.

veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 20.05.19 12:52

@Veru1987
Tak ve 3 letech to umi už sama vycucat. To moje ani ne roční ještě ne :D ony je pak ty kapsicky asi taky víc baví :lol:

beruska777
Kecalka 326 příspěvků 20.05.19 12:57
@Anonymní píše:
Krásný den přeji, maminky jaké kupujete pyré pro vaše miminka :) Já jsem chutnala jak má teď nově Sunarek do ručičky, a je dobrý. Začínáme teď zeleninové příkrmy a už se těším na ty ovocné, kdy se může s ovocnými vůbec začít :D ale asi začnu s rozmackanym banánem nastrouhané jablíčko atd..

Tak dle mého je nejlepší když něco připravíš sama doma ale já když už jsme někde byli a stalo se že jsme zapomněli nebo malá dostala ne něco chuť tak jsem kupovala bez přidaného cukru takže do ručičky nejlépe Relax nebo Kubík jasně že je spoustu jiných výrobců ale tyto jsou přijatelné jak složením tak cenou

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 13:05
@veria píše:
@Veru1987
Tak ve 3 letech to umi už sama vycucat. To moje ani ne roční ještě ne :D ony je pak ty kapsicky asi taky víc baví :lol:

Sama vezme ze špajzky, otevře a sní… jen ta sklenička vyjde levnějí, ona zvládne někdy i dvě kapsičky najednou.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 20.05.19 13:06
@beruska777 píše:
Tak dle mého je nejlepší když něco připravíš sama doma ale já když už jsme někde byli a stalo se že jsme zapomněli nebo malá dostala ne něco chuť tak jsem kupovala bez přidaného cukru takže do ručičky nejlépe Relax nebo Kubík jasně že je spoustu jiných výrobců ale tyto jsou přijatelné jak složením tak cenou

Relax má přidané aroma…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama